“Fenomenalne jedzenie !”
VEGA Bar Wegański — recenzja

VEGA Bar Wegański
Nr 27 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opis: Vega jest pierwszym barem wegetariańskim i wegańskim w Polsce. Naszą działalność rozpoczęliśmy już w 1987 roku. Od 2013 r. jesteśmy lokalem w 100% wegańskim. Potrawy przyrządzamy od podstaw wyłącznie z produktów roślinnych: świeżych warzyw i owoców, roślin strączkowych, kasz, orzechów, nasion oraz ziół. Nie używamy półfabrykatów, konserw ani żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Nasze menu zaspokoi także potrzeby osób będących na diecie bezglutenowej oraz diabetyków. Dysponujemy dwiema salami jadalnymi: na parterze oraz na piętrze. Sala na piętrze jest idealnym miejscem do organizowania uroczystości oraz imprez, zarówno prywatnych, jak i firmowych, a także wydarzeń kulturalnych. Od 27 lat promujemy wśród mieszkańców naszego miasta zdrowy tryb życia oraz odżywiania, staramy się zwracać uwagę na los zwierząt organizując rozmaite warsztaty, wykłady, a także imprezy cykliczne (min. ogólnopolski Wegański Weekend, Wegilia). Współpracujemy z organizacjami działającymi na rzecz zwierząt (m.in. Stowarzyszenie Otwarte Klatki, Ekostraż, Schronisko dla Koni TARA, Fundacja Ekorozwoju, Viva Polska).
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Przepyszne wegańskie jedzenie, miła atmosfera, przystępne ceny. Absolutny "must visit" nawet dla mięsożerców.

Dziękujemy, Karolina Z

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały wybór potraw(gulasz,curry, zestawy obiadowe,pierogi,burger,tortile i wiecej) każdy znajdzie coś dla siebie.
Duży wybór napojów.

Dziękujemy, monikag780
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przeważnie jadłam na dole a kawę i deser zamawiałam na piętrze ale chyba zmienię swoje przyzwyczajenia. Ostatnio dwa razy jadłam na górze i na pewno jeszcze coś spróbuje z górnego menu. Polecam dania sałatkowe na upalne dni a i te na ciepło są całkiem niezłe. Zaletą pięterka jest też bardziej kameralna atmosfera.

Dziękujemy, hankawro
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Tak ma wyglądać wege bar. Duzy wybor wszystko smacznie wyglada i swierzo. Troszke trzeba postac w kolejce ale warto

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jakub T
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bar jest przepiękny i bardzo duży w środku. Dla mnie wnętrze jest śliczne bardziej restauracyjne niż barowe urządzone według najnowszych trendów. Stoliki w środku są na parterze oraz na piętrze. Stoliki są również na dworze na rynku oraz w bocznej ulicy w wzdłuż murów budynku. Jedzenie jest przepyszne i bardzo szybko wydawane . Ceny są bardzo przystępne. Na parterze jest inne menu niż na piętrze, ale siadasz, gdzie chcesz. Jadłam zestaw numer 5 na parterze zamówiony ze zrazem przepyszny do tego bardzo dobra lemoniada . Jadłam również pierogi z tofu, które smakują jak ruskie również przepyszne. Kosztowałam kotleta z buraka też bardzo dobry. Gorąco polecam bo wszystko jest bardzo świeże. Nawet jak jest kolejka to idzie ona bardzo szybko .

Dziękujemy, Izolda1

VEGA Bar Wegański — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w VEGA Bar Wegański? Podziel się wrażeniami!