“REWELACJA”
Ceska — recenzja

Ceska
Nr 56 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)

Rewelacyjna restauracja z prawdziwym czeskim jedzeniem. Pilsner Urquell z tanka, Kofola z kija. Bardzo dobra zupa czosnkowa - kalka jaką jadłem w Czechach. Gulasz pierwsza liga, knedliki super. Atmosfera bardzo przyjazna, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca!

Dziękujemy, zuchovsky

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie palce lizać. Prawdziwe czeskie jedzenie. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Jednym słowem rewelacja

Dziękujemy, travellermila2019
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

.. wystarczy dotrzeć do Ceskiej by spróbować dobrego piwa i czeskich klasyków.

Zaczęłyśmy tu babski wypad na Rynek od piwa i zjedzenia czegoś konkretnego. Właściwie nie jesteśy zwolennikami takiej kuchni jako dość ciężkiej lecz wybór padł na tę restaurację by przypomnieć sobie nasz ostatni wypad w góry.

1  Dziękujemy, edit8505
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam gorąco. Piwko super z pianką. Smażony ser rewelacyjny. Golonka w ciemnym piwie obłędna. Karkówka w sosie przepyszna.

1  Dziękujemy, maxiks
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie. W karcie znajdują się posiłki również dla wegetarian. Pyszne ciasto na deser. Bardzo dobre lane piwo Pilsner Urquell. Fachowa i uprzejma obsługa. Kufle myte na oczach klientów. I do tego trochę można się przyczepić, bo widać, że są one jedynie przepłukiwane, a w porządnej restauracji powinny być wyparzane.

Dziękujemy, krzyszt0fp1

Ceska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Ceska? Podziel się wrażeniami!