“kolacja z pieskami”

La Habana Restaurante & Cafe
Get food delivered
Nr 371 wśród 1 137 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Uwielbiamy to miejsce, szczególnie dlatego, że nasze pieski mogą odwiedzać to miejsce razem z nami. Zawsze dostaną miskę z wodą, przysmaki i niekiedy kocyk do leżenia. Jedzenie dla nas również bardzo dobre i niedrogie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, BasiaLeszczynska

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna knajpka z dużym wyborem dan kuchni kubańskiej. Przesympatyczna właścicielką i fajny personel. Klimat tworzy egzotyczna muzyka i pyszne jedzonko.

Dziękujemy, 671gra_ynag
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, dobre jedzenie, krótki czas oczekiwania na dania i najlepsze mohito w mieście! ❤

Dziękujemy, patrycjakubiaczyk
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja usytuowana ok 20 minut spacerkiem od wrocławskiego zoo. Obsługa kubańska ale bez problemu można się dogadać. Fajny klimat, miła atmosfera. Jedzenie dobre aczkolwiek cięzkie. Długi czas oczekiwania. Polecam

Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 3 czerwca 2019

Długi czas oczekiwania na posiłek, nikt nie mówi po polsku, nie ma części pozycji w menu, całość leniwa i wesoła, bardziej barowa niż restauracyjna... I tego właśnie oczekiwałem! Na Kubie nigdy nie byłem, ale w Hiszpanii wielokrotnie - i ten bar przypomina mi stołowanie się w Hiszpanii, gdzie nie wszystko jest tak formalne jak w Polsce i klasycznych restauracjach. Jeśli oczekujesz białych obrusów i kelnera w krawacie, patrzącego co chwilę, czy chcesz coś domówić - to miejsce nie jest dla Ciebie. Tutaj z głośników leci kubańska muzyka, czasem po sali szefowa - Kubanka - wyjdzie z kimś porozmawiać i rzuci zaczepnym oczkiem, całość toczy się swoim życiem. Leniwie, wesoło, całość skierowana na rozmową i wspólne przebywanie ze sobą. Co do jedzenia, spróbowaliśmy wielu potraw, najlepsze według mnie mix pierogów kubańskich i łosoś. Kalamary mocno średnie, reszta ok. Niestety trochę drogo, tak więc trzeba się przygotować na wydanie ok 50-60 zł na osobę, ceny trochę zawyżone, ale pewnie za jakiś czas wrócę.

Dziękujemy, Krzysztof W

La Habana Restaurante & Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w La Habana Restaurante & Cafe? Podziel się wrażeniami!