“Blisko Tajlandii :)”
Pha Tha Thai — recenzja

Pha Tha Thai
Zamów online
Nr 12 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)

Pyszne jedzenie, krótki czas oczekiwania i blisko wrocławskiego Rynku. Na pewno wrócę tam nie jeden raz.
Dziękuję:)

Dziękujemy, 899arletas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Damian0191, Kierownik, Pha Tha ThaiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

To my dziękujemy! Cieszymy się bardzo, że posmakowało :) Pozdrawiamy i do zobaczenia! :)

Z każdym razem gdy ktoś nas odwiedza we Wrocławiu - przychodzimy tutaj! Niezmiennie - polecamy!
Dania odpowiednie także dla bobasów

Dziękujemy, Clevlleen

Dziękujemy serdecznie za Twoją opinię! Pozdrawiamy Gorąco :) Do zobaczenia!

Zrecenzowano 11 września 2019

Jedzenie mega dobre, jeżeli jest napisane w menu, że ostre to jest naprawdę ostre.Cena naprawdę przystępna.
Polecam

Dziękujemy, Lucyna K

Dziękujemy za opinię! :) Pozdrawiamy

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Baaaardzo smaczne i przyzwoite jedzonko, porcje duże, ceny niewysokie. Jedliśmy Pad Thai z krewetkami i Pad Mee Korat z wołowiną. Oba dania były bardzo dobre, dobrze przyprawione, wyszliśmy najedzeni do syta i zadowoleni. Polecam!!!!

Dziękujemy, Kamila H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Damian0191, Kierownik, Pha Tha ThaiOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy za opinię! :) Pozdrawiamy serdecznie :)

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Doskonałe tajskie jedzenie oraz świetna orzeźwiająca lemoniada cytrynowa <3 Urocza atmosfera i przemiła obsługa, polecam każdemu to miejsce :)

Dziękujemy, Aleksanderka

Dziękujemy serdecznie za opinię! :) Pozdrawiamy :)

Pha Tha Thai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pha Tha Thai? Podziel się wrażeniami!