“Mniami”
Pha Tha Thai — recenzja

Pha Tha Thai
Zamów online
Nr 12 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Zrecenzowano 11 września 2019

Jedzenie mega dobre, jeżeli jest napisane w menu, że ostre to jest naprawdę ostre.Cena naprawdę przystępna.
Polecam

Dziękujemy, Lucyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Damian0191, Kierownik, Pha Tha ThaiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię! :) Pozdrawiamy

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Baaaardzo smaczne i przyzwoite jedzonko, porcje duże, ceny niewysokie. Jedliśmy Pad Thai z krewetkami i Pad Mee Korat z wołowiną. Oba dania były bardzo dobre, dobrze przyprawione, wyszliśmy najedzeni do syta i zadowoleni. Polecam!!!!

Dziękujemy, Kamila H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Damian0191, Kierownik, Pha Tha ThaiOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy za opinię! :) Pozdrawiamy serdecznie :)

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Doskonałe tajskie jedzenie oraz świetna orzeźwiająca lemoniada cytrynowa <3 Urocza atmosfera i przemiła obsługa, polecam każdemu to miejsce :)

Dziękujemy, Aleksanderka

Dziękujemy serdecznie za opinię! :) Pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy przez przypadek, bez specjalnego pomysłu i nastawienia. Zamówilismy zupę Tom Yum i Pad Kra Pao ze smażona wieprzowiną. Zupa mimo, że jadłam różnorakie, dla mnie osobiście była za kwaśna i cała miseczka do zjedzenia była by katorgą. Natomiast smażona wieprzowina z ryżem bardzo mi smakowała. Wino czerwone półwytrawne średnich lotów (czuć siarczany). Odwiedzę ponownie by spróbować curry.

Dziękujemy, natalija157

Dziękujemy za opinię! Zapraszamy ponownie, Pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wracamy tu po raz kolejny i zawsze wszystko jest perfekcyjnie! Najlepsze curry jakie jadłam w Polsce - uwaga, ostre naprawdę jest ostre c:

Dziękujemy, Clevlleen

Dziękujemy serdecznie! :) Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce :) Pozdrawiamy :)

Pha Tha Thai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pha Tha Thai? Podziel się wrażeniami!