“Nieźle”
Pha Tha Thai — recenzja

Pha Tha Thai
Nr 133 wśród 1 000 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 11 czerwca 2018

Z trzech próbowanych dań - tylko zupa Tom Yum zrobiła na mnie średnie wrażenie. Curry i sałatka z mango - smaczne.

Co do obsługi to mam mieszane odczucia - zależy na kogo się trafi.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, AgaD153

Zrecenzowano 4 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, choć nie zachwycające. Ceny takie sobie, porcje niestety jak dla mnie i mojego chłopaka za małe.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Agnieszka D
Zrecenzowano 17 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczny pad thai, miły i bardzo pomocny kelner:) restauracja zdecydowanie godna polecenia! Na pewno tam wrócimy:)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Adrian Ż
Zrecenzowano 13 maja 2018

W smaku nic specjalnego, ale przeżyliśmy. Obsługa zasługuje na mój pierwszy komentarz na Tripadvisorze. Zamówiłam 3 sajgonki, mój chłopak danie główne. Jego potrawa przyszła bardzo szybko, ja na swoją przystawkę czekałam i czekałam... Po dłuższym czasie podeszła do mnie kelnerka i zapytała, czy zamawiałam sajgonki. Potwierdziłam, a ona podeszła do innego stolika, zabrała z niego 2 sajgonki i położyła przede mną. Trzecia miała dojść później (czyżby ktoś zdążył już ją zjeść?). Owszem, doszła, w dodatku bardzo spektakularnie! Kelnerka przyniosła ją w ręce, na szczęście trzymając przez serwetkę, ale bez rękawiczek, i dorzuciła tę sajgonkę na mój talerz.
W międzyczasie obsługa zrobiła sobie grilla na stoliku za nami – serio, rozłożyli grilla, położyli na nim jakieś mięso dla siebie, a w pewnym momencie przynieśli nawet wentylator z kuchni, żeby dmuchał na węgiel.
Jedno trzeba im przyznać – wrażenia były niezapomniane i niepowtarzalne. Nigdy więcej.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 14 kwietnia 2018

Pyszne jedzenie, super miła i pozytywna ekipa. Bardzo sprawna i szybka obsługa, dania są gotowe w kilka chwil. Będę tam wracać bardzo często :)

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Adrianna K

Pha Tha Thai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pha Tha Thai? Podziel się wrażeniami!