“Dobra uczciwa pizza”
Grande Pizza — recenzja - ZAMKNIĘTE

Grande Pizza
Zrecenzowano 1 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dobre ciasto, nie oszczędzają na dodatkach, dobre ceny i czas oczekiwania 15 minut - czego chcieć więcej? Polecamy! Chociaż wystrój mógłby być bardziej przyjemny dla oka...

Dziękujemy, Cosmopolitan585366

Zrecenzowano 15 stycznia 2017

Najlepsza pizza we Wrocławiu. Jak na pizze to tylko tam. Okolice rynku, knajpa dość nie duża i bez dowozu (dalej niż Rynek). Ale pizza świetna, smaczna, ciepła, krótki czas czekania, nawet przy pełnym zatłoczeniu. Pizza duża 42 cm, od 20-30 zł, nie oszczędzają na składnikach. Ogólnie bardzo poelceam, jem tam od 8 lat pizze. Próbowałem w różnych pizzeriach, ale jednak zawsze wracam do tej. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Od jakiegoś czasu, można też tam piwio kupić. Ogólnie bardzo polecam.

Dziękujemy, Yaro25
Zrecenzowano 31 sierpnia 2016

Pizza na srednio-cienkim cieście, przepełniona dodatkami w bardzo przystępnej cenie. Polecana zwłaszcza w okresie letnim, kiedy można skorzystać z ogródkow na malutkiej uliczce w starym mieście. Wnętrze pizzerii- zaiste interesujące. Raczej nie porywa, ale też nie zbywa. Obsługa- z reguły zabawna, troszkę nieogarnięta (może zakochana?), ale zawsze przemiła!

Dziękujemy, Małgorzata M
Zrecenzowano 17 sierpnia 2016

Restauracja położona w dobrej lokalizacji - tuz przy więziennej.
Pizze tanie i można się najeść.
Pizza jest na prawdę smaczna, bardzo dobre ciasto. Duży wybór rodzajów pizz. Zadowoli niewymagające podniebienia.
Obsługa mogłaby być bardziej ogarnięta - ale też trzeba być wyrozumiałym. Dzięki pomyłce kelnerki zjedliśmy tyle ile trzeba :)

Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano 25 lipca 2016

Niestety przy dzisiejszej konkurencji wśród tylu lokali oferujących pizze ciężko się wybić.Można to zrobić albo za pomocą smaku albo chociażby za pomocą miłej obsługi( chociaż i tak smak powinien być najważniejszy).Niestety tu nie było ani tego ani tego.
Zacznijmy od obsługi. Zirytowało mnie to,że w momencie zamawiania okazuje się że nie ma sałatek a w MENU jest, pytam się czy to pizza na cienkim czy na grubym cieście - odpowiedź ani na takim ani na takim ...OK ale zamawiamy do tego piwo typu cydr z sokiem z czarnej porzeczki tak jak w menu . Czekamy jakąś chwilę dziewczyna przynosi już otwarte piwa. Mówię że miały być z sokiem,na co ona twierdzi,że trzeba było mówić przy zamówieniu. Gdy mówię ,że w menu nie ma innej opcji to odpowiada, że już otworzyliśmy i że ona nie może cofnąć. Odpowiadam " to Pani przyniosła otwarte !" Reakcja : dziwne spojrzenie i szybki obrót na pięcie ...
Przynosi pizze : cienkie ciasto , ewidentnie cienkie do tego źle pocięte i wszystko się rozpadało z niego. Sos czosnkowy to był bardziej chyba jogurtowy. Generalnie smak pizzy i wygląd oceniam na 2.5/6. Być może trafiłem na kiepskich pracowników albo na zabiegany dzień ale trudno. Opinia jest jaka jest . Kiepska

Dziękujemy, Arkadiusz H

Grande Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych