Zwiedzanie w weekend

Sugerując się komentarzami dotarliśmy na bazar. Niestety nic ciekawego. :( Mały, niewiele... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018
7agnieszkac
Trzcianka, Polska
Super miejsce

Byłam zachwycona, sama lokalizacja, tym jak zaaranżowana jest przestrzeń w okol oraz tym jakie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 września 2017
878paulinak
Kalisz, Polska

Zrecenzowano: 15 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić, ciekawa miejsce z ministrem smakowitych produktów. Mnóstwo ekologicznych i zdrowych przekąsek. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
2  Dziękujemy, 75waldemart
Zrecenzowano: 7 października 2015

Browar Smakosza oferuje mnóstwo smacznych, zdrowych i niespotykanych gdzie indziej produktów. Do tego spora liczba wystawców oferuje gotowe już potrawy, które można spożyć na miejscu. Kupicie tu m.in. ekologiczne warzywa i owoce, produkty kuchni greckiej (tzatziki wymiatają!), włoskiej, francuskiej, ukraińskiej. Wina, piwa, rewelacyjne matjasy, zdrowe ciasta, eko mięsiwa. Do tego zawsze jest kilka food trucków z pysznym jedzeniem. Żeby nie było za pięknie, dodam, że dość drogo tu.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2015
1  Dziękujemy, Grzegorz_Za