“...”

Browar Złoty Pies - Restauracja
Nr 118 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)
Opis: Browar Złoty Pies to rzemieślnicze piwo, autorskie receptury i restauracja z sezonowym menu. Tylko w Złotym Psie można wziąć udział w warzeniu piwa.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem deskę degustacyjną (koszt 26 zł), z sześciu piw ani jedno nie było smaczne, dwa strasznie kwaśne. W sumie żadne nie było dobre. Żurek bardzo dobry, ale mogłoby być go więcej i mógłby być cieplejszy. Obsługa na dobrym poziomie. Wystrój bardzo fajny. Szkoda, że browar jest niesmaczny. A w sumie po to tam przyszedłem.

Dziękujemy, zuchovsky

Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre opinie skłaniają do odwiedzenia lokalu, jednakże zdecydowanie lepiej wybrać inne miejsca we Wrocławiu.
Deska degustacyjna piw nie powala, część z nich jest trudna do wypicia.
Obsługa również do poprawy, klient musi czekać na kelnera i sam dowiadywać się gdzie jest zarezerwowany stolik. Następnie wtopa z "brakiem szkła" i oczekiwaniem na zamówione piwa dosyć długo. Gwoździem do trumny "zamknięta kuchnia" z uwagi na duże zamówienie jakiejś grupy...

Dziękujemy, MarffiMK
Zrecenzowano 16 maja 2019

Przy ostatniej wizycie w Złotym Psie miałam okazję spróbować pysznych, mięciutkich, wypiekanych w piecu preceli piwnych z czarnuszką, solą i selerem , z piwnym majonezem oraz konfiturą z piwnej brzeczki. W połączeniu z Pitbull IPĄ smakowały wspaniale.
Złoty pies jest miejscem, do którego mam duży sentyment. Kojarzy mi się z angielskimi pubami serwującymi kraftowe piwo, można tu zamówić deskę degustacyjną piw ważonych w miejscowych miedzianych tankach, które pełnią także funkcję dekoracyjną, tworząc swoisty klimat Złotego Psa. Jest tu dużo przestrzeni, więc można spokojnie wybrać się większą ekipą.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Kamila K
Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piwa takie sobie, IPA jest tylko z nazwy niestety. Jedzenie też średnie. Typowe miejsce nastawione na zagraniczne biznesowe spotkania

Dziękujemy, 210adriank
Zrecenzowano 8 maja 2019

Dałam się namówić koleżance i nie żałuję! Super miejsce, miła obsługa i pyszne jedzenie. Do tego dobre piwo. Nic dodać nic ująć!

Dziękujemy, Alice B

Browar Złoty Pies - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Browar Złoty Pies - Restauracja? Podziel się wrażeniami!