“Pyszne jedzenie i fajna atmosfera ”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 43 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)

W chinkalni mozna bardzo miło spędzić czas przy pysznych pierożkach i gruzińskim winie ceny są umiarkowane jak na tak popularne miejsce. Polecam wszystkim!

Dziękujemy, U8219WWjoannas

Podczas naszego pobytu we Lwowie byliśmy tutaj kilka razy. Wszystko bardzo pyszne przemiła obsługa. Bardzo przytulny lokal

Dziękujemy, Ula F

Miałem okazję obiadować z rodziną w niedzielę w godzinach obiadowych. Wcześniejsza rezerwacja. Stoliki wolne o tej porze powinny zapalić kontrolkę, że jest coś nie tak. Połowa menu niedostępna (brak chaczapuri ). Czekanie na posiłek 1,5 godziny. Posiłki podawane nie jednocześnie, dostajesz rybę a ziemniaczki przychodzą za 20 min. Jesteśmy w trójkę, dania podawane są dla dwóch osób. Trzecia osoba czeka 15 min. Na stolikach nie da się spożywać posiłku. Deski się ruszają, oderwane. Niebezpieczna akrobatyka.

Dziękujemy, Wlo S
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolację w tym miejscu wspominam do teraz, a pisząc to, burczy mi w brzuchu. Polecam z całego serca, tak jak i mi polecono to miejsce. Uwielbiam te smaki i klimaty, i ani trochę się nie zawiodłam, niebo w gębie.

Dziękujemy, MPluszak
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie i syto. Polecamy. Warto było czekać w deszczu na stolik choć kelner powinien na jakieś szkolenie uderzyć. Polecamy szczególnie Panią kelnerke

Dziękujemy, 455ma_g

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!