“Po prostu pycha. ”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 37 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolację w tym miejscu wspominam do teraz, a pisząc to, burczy mi w brzuchu. Polecam z całego serca, tak jak i mi polecono to miejsce. Uwielbiam te smaki i klimaty, i ani trochę się nie zawiodłam, niebo w gębie.

Dziękujemy, MPluszak

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie i syto. Polecamy. Warto było czekać w deszczu na stolik choć kelner powinien na jakieś szkolenie uderzyć. Polecamy szczególnie Panią kelnerke

Dziękujemy, 455ma_g
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo oblegane miejsce.Jedzenie dobre polecam pierożki tradycyjne chociaż na przystawkę. Tradycyjne placki z serem Obsługa miła bardzo za biegana

Dziękujemy, 205marta_
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam miejsce. Przemiła i profesjonalna obsługa. Jedzenie podane po krótkim czasie. Restauracja godna polecenia.

Dziękujemy, 37_ukaszj
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Obsługa na 5, obsługiwała nas przemiła kelnerka, doradziła i rozmawiała, ale bez nachalności. Jedzenie na 4, ale podejrzewam, że to kwestia gustu. Widać, że na kuchni pracuje osoba, która zna te smaki od dziecka. Jak na pierwszą styczność z kuchnią gruzińską było super.

Dziękujemy, Julia B

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!