“Pyszne jedzenie ”

Chinkalnia Wroclaw Food & Restaurant
Nr 33 wśród 962 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 18 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne dania, bardzo oryginalne menu. Niezwykle miłe zaskoczenie. Idealne miejsce zarówno dla osób poznajacych kuchnię gruzińską, jak i długoletnich smakoszy tego typu potraw. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Lena F

Zrecenzowano 13 grudnia 2017

Po totalnym rozczarowaniu gruzińską restauracją w Sopocie, przyszedł czas na "zasmakowanie" Wrocławia. Chinkalnia to strzał w 10! A widać to już na wejściu- na stolik czekaliśmy 30 minut- było warto. Myślę jednak, że bardziej opłaca się zarezerwować stolik, ponieważ znalezienie miejsca "na teraz" graniczy z cudem.
Sam lokal bardzo przyjemny i klamatyczny. Obsługa na najwyższym poziomie. Już na wstępie, bez prośby przyniesiono wazon na mojego kwiatka. Obsługujący nas pan, przemiły Gruzin, fantastycznie nam doradził, a także wytłumaczył sposób jedzenia pierożków chinkali, które były przepyszne. To samo można powiedzieć o chaczapuri czy o obu daniach głównych, które zamówiliśmy. Moje serce skradło Odżachuri, czyli mięso wieprzowe z ziemniakami i papryką zapiekane w glinianym naczyniu. Brzmi banalnie, smakuje świetnie. Jedynym minusem kolacji okazała się lemoniada- przygotowana według gruzińskiego przepisu, niestety dla mnie zbyt gorzka, ale to już raczej kwestia gustu.
Podsumowując- niebo w gębie. Tego miejsca nie można ominąć na mapie Wrocławia.

Dziękujemy, Dominika4
Zrecenzowano 26 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

W poszukiwaniu ciekawego miejsca na obiad, gdzie oprócz dań dla dorosłych znalazłoby sie cos i dla dzieci ( rodzice dobrze wiedza, jako to problem;) trafiliśmy na Chinkalnię.
Powitała nas kolejka po stolik, co w sobotnie popołudnie było do przyjęcia. Czas oczekiwania nie był jednak dramatyczny.
Obsługa fantastyczna! Miła, uśmiechnięta, chetnie doradzi.
Jedzenie - niebo w gębie :)
Pierożki wspaniałe, kurczak w sosie śmietanowo czosnkowym w połączeniu z chaczapuri - o rany ❤️❤️❤️

Pokochaliśmy Wrocław juz jakis czas temu, le z od wczoraj kochamy tez Chinkalnie!

Dziękujemy, MartaBwwa
Zrecenzowano 16 listopada 2017

Ogromny wybór przepysznego chaczapuri :). Wszystko dobrze doprawione i duże porcję. Do tego miła obsługa, świetna lokalizacja i urzekający wystrój. Polecam!

Dziękujemy, pau20172017
Zrecenzowano 11 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Prosto, pysznie i ze smakiem. Miła obsługa. Gruzja we Wrocławiu to już nie egzotyka. Porcje spore, jedzenie syte - gotowe zapełnić nawet najgłodniejsze żołądki. Polecam!

Dziękujemy, Adrian K

Chinkalnia Wroclaw Food & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Wroclaw Food & Restaurant? Podziel się wrażeniami!