“Trochę ich przerosło...”
Mango Mama — recenzja

Mango Mama
Zamów online
Nr 60 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Opis: MANGO MAMA to dynamicznie rozrastająca się sieć restauracji serwujących dania kuchni indyjskiej… i nie tylko. Naszą misją jest łączyć ludzi. Jednoczyć ich przy jednym stole i zachęcać do dzielenia się tym, co najlepsze! A to wszystko według filozofii #sharewithlove Nasze dania serwujemy w formie indyjskiej uczty – zawsze na środku stołu, zawsze świeże i od razu gotowe do dzielenia się! Gotujemy według filozofii #madewithlove Stawiamy na jakość, świeżość i najwyższe standardy obsługi. Wierzymy, że każdy posiłek przyrządzony z miłości do gotowania, może stać się niezapomnianym doświadczeniem dla naszych gości. Przekonajcie się sami! Dania z naszej karty dodadzą Wam energii i z pewnością wprawią was w cudowny nastrój!

Rok temu byłam pierwszy raz i było ok, ale dzisiaj to jakiś dramat. Zamówiliśmy butter chicken i kurczaka z pieca t. Kurczak przyszedł dosyć szybko, był smaczny lekko przypalony. Kelner poinformowal, że dania mogą przyjść w odstępach do 10 min. Chłopak zjadł całe danie a ja dalej czekałam... Po 20 min!!! Zapytaliśmy kelnera gdzie moje danie i nagle się pojawiło kiedy zapytałam gdzie chlebek naan odpowiedział oburzony że jest kolejka do pieca hahaha super... Zjadłam całe danie a mój chłopak patrzył jak jem bo swoje zjadł już dawno,chlebka nadal brak.. Kiedy podszedł kelner to już została nam tylko rezygnacja z naan, no chyba że na deser. Jak na taką knajpe to na prawdę słabo... Ostatni raz mimo że jedzenie smaczne

Dziękujemy, Anna R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MangoMamaFood, Kierownik ds. PR, Mango MamaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za odwiedziny!
Nasza obsługa zawsze informuje, że dania podawane są zgodnie z azjatycką kulturą - z myślą o dzieleniu się i wspólnym ucztowaniu - dlatego też podajemy potrawy na środek stołu.

Jednocześnie przepraszamy za to, że poczuli się Państwo niekomfortowo oraz za wydłużony czas oczekiwania na potrawę - spowodowany dużym natężeniem ruchu w restauracji.

Dramat. Nie dość, że czas oczekiwania zdecydowanie przesadzony jak na w połowie pełną restauracje to problemem okazało sie nawet przygotowanie odpowiednio ciepłego dania (żeby nie było niejasności - najpierw podjechała chicken masala - zimna jakby czekała na podanie kilkanaście minut. To samo z daniem dla drugiej osoby, nie było już nawet nie ciepławe - było po prostu zimne)
„Och, przepraszamy - może kawkę w ramach przeprosin...” ŻART. Nie polecam.

Dziękujemy, 70grzegorzs

Dziękujemy za odwiedziny.
Będziemy wdzięczni za informację w jakim dniu gościli Państwo w naszej restauracji.
Zapraszamy do kontaktu: pr@mangomama.pl

Zachęcona pozytywnymi opiniami wybrałam się do Mango Mama, aby spróbować orientalnych smaków. Już niejednokrotnie próbowałam pierożków gyoza, sajgonek czy tradycyjnego curry - smaki nie zaskoczyły mnie, śmiało mogę powiedzieć, że udało mi się jeść smaczniej, natomiast dania są po prostu poprawne. Obsługa zaangażowana i życzliwa.

Dziękujemy, Milate
Zrecenzowano 8 września 2019

To juz moja okolo 10. wizyta w tej resturacji, i co prawda za kazdym razem jedzenie jest dobre, to obsluga jest zazwyczaj kiepska. Dzis czekam 25 minut i nikt nawet nie podszedl, a to nie pierwsza taka sytuacja niestety. Jesli chcecie dobrze zjesc, ale nie zalezy Wam na dobrej obsludze, to polecam.

Dziękujemy, Abix_j

Dzień dobry,
Będziemy wdzięczni za informację w jakim dniu byli Państwo u nas.
Zapraszamy do kontaktu: pr@mangomama.pl

Zrecenzowano 5 września 2019

Pycha ...tylko czekałam za długo . Obsługa wprawdzie zaglądała z częstym pytaniem o to czy nie podać czegoś jeszcze do picia....stolik był wczesniej rezerwowany...:)

Dziękujemy, kancelariakema

Mango Mama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Mango Mama? Podziel się wrażeniami!