“Przepyszne miejsce ;)”
Mango Mama — recenzja

Mango Mama
Zamów online
Nr 60 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Opis: MANGO MAMA to dynamicznie rozrastająca się sieć restauracji serwujących dania kuchni indyjskiej… i nie tylko. Naszą misją jest łączyć ludzi. Jednoczyć ich przy jednym stole i zachęcać do dzielenia się tym, co najlepsze! A to wszystko według filozofii #sharewithlove Nasze dania serwujemy w formie indyjskiej uczty – zawsze na środku stołu, zawsze świeże i od razu gotowe do dzielenia się! Gotujemy według filozofii #madewithlove Stawiamy na jakość, świeżość i najwyższe standardy obsługi. Wierzymy, że każdy posiłek przyrządzony z miłości do gotowania, może stać się niezapomnianym doświadczeniem dla naszych gości. Przekonajcie się sami! Dania z naszej karty dodadzą Wam energii i z pewnością wprawią was w cudowny nastrój!
Zrecenzowano 4 września 2019

Cudowna restauracja z fantastyczną obsługą. Dania pyszne, obsługa mega pomocna i uprzejma - opowie o każdej z potraw, doradzi a jak coś nie tak, to szuka rozwiązania, korzysta także z sugestii klientów. Rewelacyjne miejsce! Polecam, polecam, polecam! :D

Dziękujemy, j0anna666

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Karta z dużą ilością propozycji, łagodniejszych i ostrzejszych, wspaniale oddających aromat Indii. Porcje są spore, w przystępnej cenie, czas oczekiwania na danie - w niedzielne popołudnie - moim zdaniem nie był długi (około 20 minut). Polecam!

Dziękujemy, Ewelisia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MangoMamaFood, Kierownik ds. PR, Mango MamaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujmy za miłe słowa!

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Pyszne jedzonko, duże porcje, spokojnie można się najeść. Duży wybór dań. Obsługa miła i pomocna. Piękne miejsce, ładnie urządzone, pachnie już na wejściu ;) Polecam, blisko rynku.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, maladomi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MangoMamaFood, Kierownik ds. PR, Mango MamaOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dziękujemy! :)

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania smaczne, godne polecenia. Brakowało mi w pad thai warzyw bambusa i szczypiorku, a w green carry cudem można znaleźć na cale danie 1kawałeczek batata. Obsługa bardzo miła niestety nie reaguje na uwagi i prośby klientów. Pyszne krewetki.

Dziękujemy, 251emig

Dziękujemy za odwiedziny i cenne uwagi.
Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne, smak niesamowicie wyważony. Wszystkie wypróbowane potrawy bardzo smaczne, świeże i wyjątkowe. Polecam!!!

Dziękujemy, Kalina_2134
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MangoMamaFood, Kierownik ds. PR, Mango MamaOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dziękujemy! :)

Mango Mama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Mango Mama? Podziel się wrażeniami!