“Przyjemnie ”
Kociolek — recenzja

Kociolek
Nr 87 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)

Obsługa przywitała nas miło, dania ciekawe do wyboru, aż ciężko było zdecydować. Trafiłam na porę gdy nie było dużo ludzi, więc czas oczekiwania był bardzo w porządku. Jedzenie smaczne i duże porcje. Podoba mi się karta, w której jeden dany rodzaj potrawy ma cenę bez względu na zawartość.

Dziękujemy, Maciejanka

Zrecenzowano 9 września 2019

Smaczne dania w przystępnych cenach. Długi czas oczekiwania, ze względu na wypełnienie lokalu. Byliśmy ze znajomymi, każdy wybrał co innego i wszyscy byli zadowoleni. Porcje duże. Lokal z tych pomiędzy restauracja a barem.

Dziękujemy, Emi_Emilii
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Dania pieczone w piecu. Przepyszne nasza grupa wybrała 3 różne zestawy każde warte polecenia. Porcje duże i syte po całodziennym zwiedzaniu. Polecam.

Dziękujemy, gogulek1
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Czesto jadlam w tej restauracj, a takze zabieralam znajomych, ktorzy nie mieli wczesniej okazji zjesc najlepszych zeberek w miescie.
Niestety teraz nie moge powiedziec tego samego. Jak tylko zostaly podane dania od razu zauwazylam roznice na desce. Zeberka nigdy wczesniej nie wygladaly tak mizernie. Kroilo sie je jak gume i byly bez smaku. Wygladaly jak tanszy zamiennik poprzednich pysznych zeberek.
Zamowilismy rowniez pieroga, ktory zostal podany z dodatkowym skladnikiem, ktorego nie bylo w menu, polaczenie tunczyka z dodatkiem kapusty bylo okropne :(
Nie polecem rowniez mrozonej herbaty.
Dwie gwiazdki wystawiam tylko dlatego, ze wczesniej zawsze bylo pyszne jedzenie, ale tym razem mielismy pecha. Tylko ja nie chce zeby wyjscie do restauracji bylo loteria.
Niestety obsluga nigdy nie byla za dobra w lokalu, ale do momentu jak jedzenie bylo dobre, dalo sie to przezyc.

Dziękujemy, mielesz
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Zamówiliśmy pieroga i frytki z pieczarkami. Zarówno w nadzieniu pieroga jak i we frytkach byly skladniki, których być nie powinno. W nadzieniu pieroga z salami, szynką i peperoni byly "nadprogramowe"kawalki ogorka..natomiast we frytkach z serem i pieczarkami byly kawałki boczku...czyżby jedzenie z "recyklingu" a konkretnie z niezjedzonych resztek? Całość mega słona. Nie polecam.

Dziękujemy, Natalia N

Kociolek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kociolek? Podziel się wrażeniami!