“Team lunch”

Warsztat - Food & Garden
Nr 220 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)

Karta krótka. Doskonałe Prosseco. Jedzenie wyśmienite, może porcje nie są duże, jednak jakość jedzenia rekompensuje mały niedosyt. Cudowny ogród i lemoniada z pietruszki. Polecam

Dziękujemy, Spryciara

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po tylu pozytywnych opiniach postanowiłem spróbować. Na obsługę czekałem bardzo długo, a jedzenie jak w wielu innych miejscach, bez polotu. Dałem lokalówce dwie szanse, więcej tam nie wroce

Dziękujemy, fan_jedzenia
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Nie największe porcje doskonale grają z niewygórowaną ceną w stosunku do jakości. Obsługa nie wypadała perfekcyjne ale to może być kwestia jednej nowej osoby.

Dziękujemy, Marek Z
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Restauracja urządzona w stylu industrialnym. W ładną pogodę bardzo przyjemnie można posiedzieć i zjeść na zewnątrz w ładnym ogrodzie. Co do obsługi również nie mam żadnych zastrzeżeń.
Niestety, jedzenie jest bardzo złe. Stosunek jakości do ceny chyba najgorszy w całym Wrocławiu. Dostałam wysuszonego, zbyt długo smażonego kurczaka, którego moooże zjadłby pies, a do tego talerz ziemniaków za 19 zł to rozbój w biały dzień. Jeśli kucharz nie potrafi dobrze przygotować podstawowego białka, jakim jest kurczak to nie mamy o czym rozmawiać.
Z całego serca NIE POLECAM!

2  Dziękujemy, Agnieszka J
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Wspaniała organizacja. Potrawy dobrane dla wszystkich, nie było takiej sytuacji, że ktoś nie znalazł nic dla siebie.
Nie wspomnę o deserach.
Jak na przyjęcie weselne, to każdemu polecam. Miejsce, podejście do gości .....

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Ewa T

Warsztat - Food & Garden — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Warsztat - Food & Garden? Podziel się wrażeniami!