“Przełam Lody”
Przelam Lody Cafe — recenzja

Przelam Lody Cafe
Nr 8 wśród 34 Desery (Wrocław)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne lody w dobrej cenie wprost z okienka na ulicy. Ciekawe smaki. Tradycyjne i sorbety. Trzeba swoje odstać zwykle w długiej kolejce, ale nikt nie narzeka i to najlepsza recenzja. W środku podają kawę i inne produkty. Po pływaniu kajakiem lub rowerem z Przystani Zwierzynieckiej fajna nagroda dla wytrwałych.

Dziękujemy, Magda S

Zrecenzowano 10 lipca 2019

Zamawiałam tort z dużym wyprzedzeniem, zależało mi na tym by zamówienie było takie a nie inne , iiii nastał dzień odbiór ; tort nie zgadzał się z tym co zamawiałam , miał owoce , które były alergenem.. Po wyjaśnieniu sytuacji pani z obsługi poinformowała mnie, ze zaszła pomyłka z osobą, która robiła tort..
Przykra sprawa , zawiodłam się i na dzień dzisiejszy więcej nie zamówię tam tortu z powodu nieporozumienia między personelem..

Dziękujemy, Łucja S
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Kolejka przed lodziarnią to sygnał, że coś jest na rzeczy. Lody smaczne - sorbet truskawkowy wyśmienity, mango mocno orzeźwiające choć nie powala na kolana. Nawet dla mnie mimo że nie przepadam za lodami była to niezła przyjemność

Dziękujemy, lukaszw666
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy wątpliwą przyjemność w dniu wczorajszym wpaść do Państwa na lody.
Będąc w tej okolicy zawsze byliśmy gośćmi Państwa kawiarni. Niestety, po naszej wczorajszej wizycie po raz ostatni.
Lody jak zawsze bardzo smaczne jednakże obsługa bardzo niesympatyczna.
Tradycyjnie zamawiam zawsze lody w rożku a espresso na miejscu.
Tym razem towarzyszyli mi znajomi.
Pani przyjmująca zamówienie zupełnie bez uśmiechu, ale jasne każdy może mieć gorszy dzień.
Pracując jednak w usługach trzeba pamiętać o jakiś zasadach.
Przyjaciółka, która zamawiała przede mną poprosiła o lody w rożku dostała zamówienie w miseczce.
Poprosiliśmy o zmianę i w tym momencie Pani baristka zaczęła być co najmniej opryskliwa.
Poinformowałem, że jesteśmy razem i chciałbym zamówić też do tego kawę.
Toteż doszło między nami do małej scysji....
Finalnie otrzymaliśmy zamówienie, ale niesmak po zachowaniu Pani obsługującej nas pozostanie na bardzo długo.
Co więcej miałem kiedyś okazję pracować w kawiarni jako barista, wiem że do zadań baristy nie należy tylko podanie zamówienia, ale też czasem poprawa nastroju gościa, w tym przypadku to było znaczne pogorszenie.
Z takim podejściem nie zajdziecie Państwo daleko a szkoda bo lody pyszne.

3  Dziękujemy, pietrostawski
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zwykle wpadliśmy do naszej ulubionej lodziarni, i nawet kolejka nie była za długa- tylko do rogu ulicy Smaki stałe- pyszna śmietanka, niebieska wanilia, mango mocno owocowe, szkoda że mało miejsca do siedzenia na zewnątrz, ale bulwary Odry tuż tuż

Dziękujemy, Gofi G

Przelam Lody Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Przelam Lody Cafe? Podziel się wrażeniami!