“Sorbet mango ❤️”
Przelam Lody Cafe — recenzja

Przelam Lody Cafe
Nr 114 wśród 1 001 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zaszliśmy przypadkowo, sugerując się dużą kolejką. Zamówiliśmy kawę mrożoną i dwie porcje lodów - pycha, szczególnie sorbet mango na który specjalnie następnego dnia wróciliśmy wnętrze i ogródek bardzo ładne, kiedy znów odwiedzę Wrocław na pewno tam wrócę ☺️

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, IwonkaG11

Zrecenzowano 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardo pyszne desery i ciasta! Miła i szybka obsługa. Troche za długa kolejka, ale te przepyszne lody tego warte!!!!Super) Polecam)))

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, july200498
Zrecenzowano 15 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Przyszłam z małymi dziećmi na lody ale najpierw pilnie musiały do toalety. Dzieci nie zostaly wpuszczone, pomimo ze bylo nadal otwarte jeszcze przez godzinę, "bo toaleta juz posprzątana". Sytuacja bez precedensu wg moich dotychczasowych doświadczeń... Na pewno więcej nie przyjdziemy.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Agata D
Zrecenzowano 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Super klimatyczne miejsce, idealne na relax. Zdrowe i w rozsądnej cenie słodkości. Każdy znajdzie coś dla siebie...free gluten..vege... na ciepło, zimno, słodko, wytrawnie SZOK!
Do tego fajne dziewczyny tam pracują...XoXo

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Zuzia G
Zrecenzowano 18 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lody istna uczta dla podniebienia. Idealna konsystencja i smak. Ciekawe smaki, czuć że naturalne w 100%. Uzaleznilam się i będę wpadać częściej i próbować również innych smakołyków. Polecam bardzooo

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Marta M

Przelam Lody Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Przelam Lody Cafe? Podziel się wrażeniami!