“6/5 :)”
Ahimsa — recenzja

Ahimsa
Nr 162 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Daje 6 z plusem. Bardzo dobre veganskie jedzenie. Co więcej nie zamykają kuchni o 22:00. Zjedliśmy zupę Tom Kha, Ramen i Sizzler Tygodnia (warzywa z woka z tofu i w sosie pad thai). Miłośników zdrowego i vegan życia- polecam! :)

Dziękujemy, Natalia W

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Do Ahimsy zawsze wpadam kiedy nie wiem co i gdzie zjeść. Tu mam 100-procentową gwarancję, że będzie nie tylko pysznie, ale i szybko! Szczególnie szacun dla obsługi podczas festiwalu Nowe Horyzonty. Nigdy się nie zawiodłam :)
Ciekawe dania z różnych kuchni świata, ceny bardzo dobre jak na taką jakość i porcje (czasem ciężko zjeść całe, no chyba, że jest się wiecznie głodnym). Polecam wszystkim spragnionym nowych smaków!

Dziękujemy, Amelia K
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Mój chłop chociaż w sercu mięsożerca to zajadał aż mu się uszy trzęsły. Obsługa miła, przygotowanie bardzo szybkie, a dania bardzo sycące. Wrócimy tam z pewnością

Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne lody curry oraz zaskoczeniem było ciasto - pianka chia bez cukru. Obsługa bardzo przyjemna a miejsce klimatyczne... polecam

Dziękujemy, paulawU3472HF
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smacznie doprawione, porcje bardzo duże. W przypadku wizyty z dziećmi powinna być informacja, że naleśnik jest na dwoje albo serwować połówki. Niestety dolna sala kompletnie niezagospodarowana, nieoddająca klimatu blisko/dalekowschodniego. Wystrój do poprawy.

Dziękujemy, KasikK

Ahimsa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Ahimsa? Podziel się wrażeniami!