“Słaba obsługa, przeciętny smak.”
Charlotte chleb i wino — recenzja

Charlotte chleb i wino
Nr 74 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)

Sugerując się dawnymi opiniami które słyszałem od znajomych, postanowiłem odwiedziłem Charlotte z grupą przyjaciół. Obsługa kompletnie nie radziła sobie z 10 osobową kolejką osób czekających na stolik (pomimo 3 stolików wolnych na zewnątrz jak i 3 w środku). Po zapytaniu obsługi, czy możemy zająć stolik który stoi pusty od 15 minut, otrzymaliśmy informację, że stolik jest cały czas sprzątany (?!). Ostatecznie musieliśmy pomagać Pani z obsługi w odnalezieniu wolnych miejsc... Po oczekiwaniu ok. 30 minut od złożenia zamówienia otrzymaliśmy kawę, pozostała część zamówienia, które zostało podane w brudnych koszyczkach na pieczywo (zaschnięty dżem i bliżej nieokreślone substancje, które widziały już nie jednego klienta), była ok. Miny na twarzach innych gości, które wyrażały zażenowanie czasem jak i jakością obsługi, potwierdzały moje negatywne odczucia.

Dziękujemy, r_slbn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KorneliaCh, Kierownik ds. gości, Charlotte chleb i winoOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię.

Zrecenzowano 2 września 2019

Samo miejsce bardzo urokliwe, przestronne, z wygodnym i zamkniętym ogródkiem na dworze. Czyste zadbane miejsce. Lecz oferta śniadaniowa to spore nie porozumienie.
Osobiście musiałem zakupić 3 zestawy aby się nasycić. Zestaw śniadaniowy z różnymi wędlinami ma w sobie tylko 3 kawałki pieczywa opiekanego i dosłownie parę plastrów wędliny (bardzo dobrej jakościowo i smacznej). Analogicznie prezentuje się śniadanie z różnymi serami. Jedynie propozycja jaką jest omlet jest w miarę okej wielkościowo. Dania przedstawiam na poniższych zdjęciach.

Dziękujemy, MarcinWS
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KorneliaCh, Kierownik ds. gości, Charlotte chleb i winoOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, ze smak i jakość naszych produktów przypadły Panu do gustu. Talerzyki wędlin i serów to jednak nie to samo co zestawy śniadaniowe- są stworzone jako nasza specjalność- dodatek do wina czy śniadania na słodko. Zestawy sniadaniowe w Charlotte obejmują kosz pieczywa, ciepły napój, domowe konfitury i jajka, gwarantujemy, że tym by się Pan nasycił :) Pozdrawiamy ciepło!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Czasami trudno znaleźć dobre i otwarte miejsce na posiłek w czasie wyjazdu.
Tu dostaliśmy świeże pieczywo, konfitury, czekoladę a do tego jajko na miękko i kawę w przystępnej cenie. Samo miejsce jest ulokowane w zaciszu, w podwórzu pięknie wyremontowanej kamienicy.

Dziękujemy, plmagm

Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że spędzili Państwo miły czas w Charlotte, a nasze produkty przypadły Państwu do gustu. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.:)

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne śniadanie, bardzo miła obsługa. Wszystko smaczne i pięknie podane. Cudowne miejsce z dala od ulicy i hałasu. Dużo miejsca na zewnątrz.

Dziękujemy, Drozdzalka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KorneliaCh, Kierownik ds. gości, Charlotte chleb i winoOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za opinię! Cieszymy się, zę Charlotte przypadło Pani do gustu. Zapraszamy ponownie i ciepło pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne śniadanie z odrobiną francuskiego klimaciku. Na pewno będę miło wspominał to miejsce. Na śniadaniu byłem w sobotę i o dziwo nie było problemu z miejscem i zostaliśmy szybko obsłużeni. Polecam

Dziękujemy, rici747
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KorneliaCh, Kierownik ds. gości, Charlotte chleb i winoOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że wizyta w Charlotte sprawiła Panu przyjemność. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)

Charlotte chleb i wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Charlotte chleb i wino? Podziel się wrażeniami!