“Burger pierwsza klasa. ”
Pasibus — recenzja

Pasibus
Zamów online
Nr 6 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Opis: Miejsce na mapie Wrocławia, które musisz odwiedzić. Serwujemy najwyższej jakości mięso oraz wyśmienite produkty własnej produkcji. Naszym hasłem jest "Jedzenie u nas to sztuka!". Przyjdź i przekonaj się sam. Do zobaczenia!

Mój pierwszy wybór gdy mam ochotę na burgera. Nigdzie nie zawodzi! W dostawie wypada trochę słabiej, ale to są plus i minusy jedzenia na wynos. Oby tak dalej!

Dziękujemy, dzydzy

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas naszego rodzinnego wypadu do Wrocławia, dwukrotnie wylądowaliśmy w Pasibus na Świdnickiej:-) Za pierwszym razem smakowało "bardzo", może dlatego że poszliśmy w Standard i Klasyk, albo byliśmy głodni. Za drugim razem wybraliśmy coś z tych kombinowanych hamburgerów. Było OK ale juz bez zachwytu.
Ogólnie polecam.

Dziękujemy, LukaszE1979
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Izabela O, Marketing, PasibusOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dzięki za opinię i zapraszamy do testowania kolejnych pozycji z naszego menu :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny zostały, a jakość spadła. Burgery kiepskie i ma dodatek zimny. Frytki z mrożonki bardzo słabe. Nie polecam

Dziękujemy, 251emig

Cześć, bardzo nam przykro, że tak odbierasz nasze produkty - może to była jednorazowa sytuacji, gdzie coś poszło nie tak? Cały czas dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, jednak niestety nie zawsze wszystko się udaje :( Mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze szansę i zmienisz zdanie ;)

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery w mieście. Pyszne połączenie smaków na które w życiu bym nie wpadła, że magą że sobą tak współgrać... Solidna porcja świeżego mięsa to podstawa tej wyjątkowej buły. Polecam

Dziękujemy, Jaguska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Izabela O, Marketing Assistant , PasibusOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo! Do zobaczenia następnym razem ;)

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre burgery, duży wybór i ciekawe połączenia. W smaku naprawdę dobre, frytki są pyszne, robione z całych ziemniaków. Sprawdzajcie dzienne oferty bo można tanio zjeść dobry obiad

Dziękujemy, jardeley

Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Pasibus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pasibus? Podziel się wrażeniami!