“1.ligowe hamburgery”
Pasibus — recenzja

Pasibus
Zamów online
Nr 6 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Opis: Miejsce na mapie Wrocławia, które musisz odwiedzić. Serwujemy najwyższej jakości mięso oraz wyśmienite produkty własnej produkcji. Naszym hasłem jest "Jedzenie u nas to sztuka!". Przyjdź i przekonaj się sam. Do zobaczenia!
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas naszego rodzinnego wypadu do Wrocławia, dwukrotnie wylądowaliśmy w Pasibus na Świdnickiej:-) Za pierwszym razem smakowało "bardzo", może dlatego że poszliśmy w Standard i Klasyk, albo byliśmy głodni. Za drugim razem wybraliśmy coś z tych kombinowanych hamburgerów. Było OK ale juz bez zachwytu.
Ogólnie polecam.

Dziękujemy, LukaszE1979
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Izabela O, Marketing, PasibusOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dzięki za opinię i zapraszamy do testowania kolejnych pozycji z naszego menu :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny zostały, a jakość spadła. Burgery kiepskie i ma dodatek zimny. Frytki z mrożonki bardzo słabe. Nie polecam

Dziękujemy, 251emig

Cześć, bardzo nam przykro, że tak odbierasz nasze produkty - może to była jednorazowa sytuacji, gdzie coś poszło nie tak? Cały czas dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, jednak niestety nie zawsze wszystko się udaje :( Mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze szansę i zmienisz zdanie ;)

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery w mieście. Pyszne połączenie smaków na które w życiu bym nie wpadła, że magą że sobą tak współgrać... Solidna porcja świeżego mięsa to podstawa tej wyjątkowej buły. Polecam

Dziękujemy, Jaguska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Izabela O, Marketing Assistant , PasibusOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo! Do zobaczenia następnym razem ;)

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre burgery, duży wybór i ciekawe połączenia. W smaku naprawdę dobre, frytki są pyszne, robione z całych ziemniaków. Sprawdzajcie dzienne oferty bo można tanio zjeść dobry obiad

Dziękujemy, jardeley

Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jestem jakimś wielkim fanem burgerów ale będąc we Wrocławiu musiałem sprawdzić kultowy @pasibus Lokal, obsługa, ceny - nie ma się do czego przyczepić. Niestety smakowo nie do końca „pykło”. Zamówiłem burgera miesiąca o dość pop kulturowej nazwie „kozidrak”. Główne składniki to wołowina, sos mango, arbuz i ser kozi pleśniowy. No właśnie...w moim burgerze albo było coś nie tak z arbuzem albo bardziej z serem. Tak czy siak przez kolejnych kilma godzin miałem dziwny posmak w ustach. Nie oceniam ludzi po pierwszym spojrzeniu i tak samo nie jest z restauracjami (no chyba, że podpadnie konkretnie na każdej płaszczyźnie). Bułka, mięso i sos były bardzo smaczne więc po 2 tygodniach dałem pasibusowi kolejną szansę i było już o wiele lepiej

Dziękujemy, TheTrumanShow

Dzięki za opinie - arbuz był kompresowany w sosie sojowym co mogło u Ciebie wywoła dziwne wrażenia, burgery miesiąca maja to do siebie, że są bardzo wyjątkowe i nie zawsze wpadają we wszystkie gusta ;) Zapraszamy następnym razem na inne pozycje z naszego menu - liczymy na to, ze może któryś z naszych bestsellerów (np. Gonzales, Awokadus, Włoski Pastuch) bardziej przypadną Ci do gustu ;)

Pasibus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pasibus? Podziel się wrażeniami!