“Najsłabszy tatar jaki jadłem”

Gospoda Pod Czarnym Kurem
Nr 722 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 1 września 2019

Dziś byłem z rodziną w porze popołudniowej. Bywamy czasami w tej restauracji i zawsze wychodziliśmy zadowoleni. Dziś zamówiłem befsztyk tatarski (niestety najgorszy jaki jadłem w życiu....). Mięso chyba zblendowane na miazgę (powinno być siekane lub mielone) - zupełnie bez smaku. Reszt potraw ok.

Dziękujemy, pwf74

Zrecenzowano 15 lutego 2019

Witam serdecznie, powiem szczerze że przed kolacją w Czarnym Kurze czytałem opinie zapisane tutaj i byłem pełen obaw, pomimo tego zdecydowaliśmy się z żoną odwiedzić po raz kolejny Kura. Dzisiaj już po kolacji mogę Państwu napisać że był to baaaaardzo udany pobyt, wspaniała kolacją, przepyszne polędwiczki w sosie kurkowym, rewelacyjny stek wołowy, idealnie wypieczony palce lizać coś wspaniałego, oczywiście nie omieszkaliśmy do tego wszystkiego napić się wspaniałego Piwa :). Chciałem bardzo podziękować obsłudze Kura za to że nie zawiedliście, za to że w rzeczywistości dalej trzymacie wysoki poziom ( bywamy tam kilka razy w roku ) Gratulacje !!!!
Zastanawiam się tylko co kieruje osobami którzy tutaj wylewają tyle jadu, opisują restaurację w złym świetle, o cho chodzi ? czy to już taka Nasza Polska natura? czy sfrustrowani ludzie, który co byś nie zrobił lub nie podał to zawsze będzie źle i zawsze będą nie zadowoleni a potem przelewają swoją frustrację w necie, bo tutaj są anonimowi? Masakra !!
POLECAM, Super knajpa z pysznym jadzeniem i wspaniała obsługą :) :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, dominikk254
Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal widny, bardzo dobrze się prezentuje. Powielam opinie dotyczące braku elastyczności w modyfikacji posiłków. To się w tym lokalu raczej nie udaje. Posiłki w miarę smaczne - spróbowaliśmy wątróbki - 7/10 ( trochę zdominowana przez kapary) kawa mrożona 6/10 ( coś nie tak ze śmietana ) deser Leśne runo 5/10 ( dosyć ubogi ) kawa czarna ok. W lokalu można napić się „ichniego” piwa i za to plus. Piwo Widawa smaczne acz mało wyraziste 6/10. Ceny nie były zabójcze np. przystawka z wątróbki - 15 zł .

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, kosazpszczyna
Zrecenzowano 14 czerwca 2018

Do gospody udaliśmy się w niedzielne popołudnie, wizyta trwała 10 minut i nawet nie zakończyła się posiłkiem. Ze względu na fakt iż, nie jadam mięsa, poprosiłam, aby w mojej sałatce anchois zostało zastąpione wędzonym serem....zmiana okazała się nie do przeskoczenia dla kucharza- pomimo tego, iż w tej wielkiej gospodzie nie było innych klientów, więc nie ma mowy o tym , że kuchnia była zajęta. Moja siostra, która z kolei chciała zamówić polędwicę w sosie kurkowym, zażyczyła sobie, aby podano je z plackami ziemniaczanymi- figurującymi w karcie jako dodatek do dań- i ta zmiana okazała się dla kucharza zbyt problematyczna. Zgodnie doszliśmy do wniosku, iż skoro stanowimy taki problem, to lepiej żebyśmy wyszli z tej "restauracji" aby nie stwarzać już więcej kłopotów obsłudze lokalu....

Termin wizyty: czerwiec 2018
11  Dziękujemy, mariannaruszczyk
Zrecenzowano 4 czerwca 2018

Piwo znakomite ,jedzenie genialne ,wystrój idealny,obsługa przemiła .Polecam :)
Byłam tam kilka razy i zawsze wyjeżdzałam zadowolona

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, elatrzeb2018

Gospoda Pod Czarnym Kurem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Pod Czarnym Kurem? Podziel się wrażeniami!