“Światowy klub z muzyką na żywo”

Vertigo Jazz Club & Restaurant
Nr 34 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Opis: Vertigo Jazz Club & Restaurant jest domem muzyki. Miejscem, w którym jej miłośnicy czują się jak u siebie. Nasz klub – jedyny taki we Wrocławiu i w całym regionie, elegancki, przytulny i otwarty dla wszystkich – został przygotowany ze starannością i myślą o każdym szczególe. Vertigo Jazz ma kojarzyć się z tym, co w Jazzie, w sztuce, w życiu najlepsze. Właśnie temu służą koncerty i wystawy, organizowane pod szyldem naszego klubu. Zawróćmy sobie w głowie. Let’s get Vertigo!

Klub Vertigo to doskonałe miejsce, gdzie można posłuchać wyśmienitej muzyki na żywo. Odwiedziłam Vertigo przy okazji koncertu zespołu Pet Cafe kilka dni temu i bawiłam się rewelacyjnie!! W żadnym klubie we Wrocławiu nie ma takiej atmosfery, a wysoki poziom wykonawczy zapraszanych muzyków gwarantuje niezapomniane wrażenia!

Dziękujemy, nawidar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karol W, Kierownik, Vertigo Jazz Club & RestaurantOdpowiedź udzielona 2 dni temu

Dziękujemy w imieniu muzyków Vertigo jak i naszej obsługi - ich praca jest wypadkową miłego i udanego wieczoru w naszym klubie!

Świetny klub. Doskonała muzyka. Miła, uśmiechnięta i uprzejma obsługa. Smaczne jedzenie. Odwiedziłem Vertigo przy okazji koncertu i wernisażu 5000 feet above. Niewątpliwie świetna muzyka i koncert przygotowany przez Tomka Bassela dodatkowo podniósł doskonałe wrażenia. W każdym razie, będę z przyjemnością tam wracać.

Dziękujemy, MkJ-Wroclove

Bardzo nam miło gdy ktoś wychodzi z Vertigo zadowolony i pewny, że do nas wróci!

Zrecenzowano 3 września 2019

Super stylizacja wnętrza, bardo dobra obsługa i wspaniała muzyka (piątkowe koncerty Vertigo Band). Drinki przeciętne (zdanie moje i partnerki), jedzenia nie próbowaliśmy (to następnym razem). Przede wszystkim udało nam się spędzić miło wieczór i posłuchać ciekawych aranżacji muzycznych wykonywanych przez młodych i utalentowanych ludzi. P.S. dla wtajemniczonych nazwę zespołu proponujemy "Na_Opa_Żenia"

Dziękujemy, szwagyer

Bardzo dziękujemy! Zapraszamy ponownie - może uda nam się wywalczyć piątą gwiazdkę :)

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Piękny lokal. Koncerty muzyki jazzowej, soulu itp. Smaczne jedzenie. Świetne kelnerki. Warto zaplanować tam wieczór

Dziękujemy, JustynaS1068

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

W sobotę 10 sierpnia 2019r. o godzinie 19:00 Jakub Luboiński (voc & sax) wraz z Sebastianem Łobosem (pno) oraz Michałem Kuźnickim (db) i Dawidem Opalińskim (dr) zaprezentowali fantastyczny koncert pt. "The Best of Great American Songbook". Miło się słuchało znanych utworów w nastrojowym wykonaniu kochających muzykę młodych muzyków. Od godziny 23:00 już w składzie dwuosobowym (Jakub i Sebastian) czarowali nas swoimi interpretacjami znanych utworów w klimatach jazzu i bluesa. W doskonałym nastroju spędziłem ten wieczór, który zakończył się ok. godz. 2-giej w nocy. To był na prawdę fascynujący występ.

Dziękujemy, Kazimierz G

Vertigo Jazz Club & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Vertigo Jazz Club & Restaurant? Podziel się wrażeniami!