Wrocław

“Podpłomyki, sałatki, burgery w ogrodzie nad Fosą Miejską”
Bulka Z Maslem — recenzja

Bulka Z Maslem
Nr 98 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na śniadanie, lancz czy spotkanie ze znajomymi lub w parze. I o ile wnętrze jest przytulne wybieram zwykle ogród na tyłach wychodzący na Fosę Miejską gdzie spotkanie można zakończyć spacerem. Ogrod przestronny, duźo zieleni wśród której poustawyano eklektyczne stoliki i siedziska. Wieczorem nastrojowe oświetlenie zarówkowe. Nad ogrodem weranda sąsiedniej restauracj. Menu oferuje dania na wszelkie gusta i preferencje. Fajne burgery w wersji dużej i dla dzieci, mięsne i wege. Sałatki i pierogi. Ja wolę fajnie podane na desce podpłomyki w kilku wersjach smakowych oraz deski mięsne i serowe wraz z dużym wyborem sosów i past. Wszystko fajnie podane. Smaczne. Ładne dla oka. Szybka i miła obsługa. Napoje w dobrym wyborze również alkoholowe, niektóre nietuzinkowe podawane w dzbankach z drewnianymi łyżkami. Kilka gatunków piwa w tym Kozele i pszeniczne. Smaczna kawa. Jedyny brak to uciążliwy np przy spożywaniu burgera brak serwetek na stolikach. Podana jedna do dania to zdecydowanie za mało.
Resztę polecam!

Dziękujemy, Magda S

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie ok. Obsługa miła i kompetentna.
Poprosiłem oprócz kawy o wodę z kranu do picia. „Tap wather” jest normalną rzeczą w Europie!
Usłyszałem, że nie wolno im podać szklanki wody, poprosiłem o „wodę do kwiatów które zaraz na pewno dostanę” i w dalszym ciągu mi odmówiono.
Brakuje tylko opłaty za kibel...
Serio?
Nie przeżyjecie bez przycinania na butelkowanej wodzie :/

1  Dziękujemy, sabresik
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Bardzo fajna knajpka do posiedzenia wieczorkiem blisko Rynku.
Dwa wejścia od Solnego i Szajnochy. Wspaniałe podwórko obrosniete zielenią.
Dobre piwo i wino jak i drinki. Polecam. Miejsce bardzo przyjemne.

Dziękujemy, Pawelwro666
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Zaglądam tu ze wzgledu na ukryty, mały skarbt jakim jest obrośnięte zielenią podwórko.

Ostatnio lunchu w pełni wege! Krem z ziemniaka i tagliatele były super.

Dziękujemy, edit8505
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy dobrego śniadania, a niestety tam gdzie chcieliśmy iść nie było już miejsc. Tutaj znalazł się dla nas stolik. Na wstępie pani uprzedza nas o godzinie oczekiwania. No, trudno, wytrzymamy. Wystrój lokalu bardzo ładny, siedzieliśmy na tarasie, bardzo uroczym i zielonym. Na tarasie faktycznie było dość sporo osób, ale za to w lokalu nikogo. Po jakimś czasie dostarczono nam zamówione napoje. Czas ciągnął się strasznie, ale w końcu sami się na to zgodzilismy a pani uczciwie nas uprzedziła. Podczas oczekiwania w lokalu zaczęło być coraz mniej ludzi, możliwe że było to też związane z tym że kończyła się pora śniadaniowa. Po dobrej godzinie dotarły do nas zamówione śniadania. I cóż to było za rozczarowanie :( dostałam malutkiego tosta z szynką, serem i jajkiem w maslanym sosie. To była porcja, którą dosłownie nikt by się nie najadl, a kosztowała 20 zł... Reszta znajomych również była rozczarowana porcjami zupełnie nieadekwatnymi do cen, mimo że jedzenie samo w sobie było całkiem dobre. Ale nie na godzinę oczekiwania i nie na te ceny i nie takie maleńkie porcje... Przykładowo za taką samą cenę w Charlotte nie dość że porcje są spooooooro większe to i dania i dodatki do nich dobrane są ciekawsze i smaczniejsze. Na koniec dobilo nas to, że po poproszeniu o rachunek czekaliśmy na niego ponad 20 minut, jak nie więcej, a bardzo się nam już spieszylo żeby wyjść. A o tej porze bylo już wręcz pustawo.. Więc bez komentarza. Albo lokal powinien zatrudnić więcej kelnerek a przede wszystkim kucharzy, albo zredukować liczbę miejsc. Nie polecam.

1  Dziękujemy, kga42019

Bulka Z Maslem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bulka Z Maslem? Podziel się wrażeniami!