Wrocław

“Rozczarowanie”
Pod Papugami — recenzja

Pod Papugami
Nr 36 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Dostawa, Rezerwacje

Dawno nie byliśmy Pod papugami. Miało być pysznie a było przeciętnie. Na przystawkę jadłem ozór panierowany z konfiturą z pomidorów. Mięso było mięciutkie ale całość mi nie smakowała. Wydaje mi się, że zerwanie z tradycją ozora w sosie chrzanowym nie udała się. Danie główne to halibut z kurkami i innymi różnościami typu avocado, pomidor i cos tam jeszcze. Ryba poprawnie zrobiona kurki jakieś wymęczone reszta ok ale wszystko razem jakoś się nie zgrało i nie stanowiło całości, każdy składnik był jakby osobno. Żona jadła sałatkę z kaczką i burakami. Mięso było dobre buraki też ale reszta warzyw czyli groszek i jakieś kosteczki nie wiem czego jak mrożonki. Ogólnie dawny czar prysł. Restauracja odcina kupony z topowej lokalizacji i dawnej jakości. Bardzo niski stosunek jakości do ceny. Duży plus dla obsługi. Trafił nam się całkiem sympatyczny młody kelner.

Dziękujemy, el_BUZ0
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: podpapugami9a, Kierownik, Pod PapugamiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry. Dziękujemy bardzo za wyrażoną opinię. Wszelkie uwagi naszych gości są dla nas bardzo ważne. Jednocześnie obiecujemy, że zwrócimy większą uwagę na sposób przygotowywania dodatków do naszych dań.. Mamy nadzieję że taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Pozdrawiamy!

Przepyszne jedzenie, świetna i profesjonalna obsługa, najlepszy white Russian jaki piłam (z musu z białej czekolady)

Dziękujemy, Marta I

Dziękujemy za tak miłe słowa:) Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 13 września 2019

Oficjalne spotkanie biznesow,spędzone przy kolacji w bardzo przyjemnej atmosferze.
Klimat w resturacji świeny, jest dość intymnie, sporo miejsca, obsługa bardzo pomoca- chyba czasami aż zbyt bardzo ;)
Zamówiłan sałatkę z kozim serem, jest świtna w smaku , ciekawie podana i szczerze polecam i na deser lody rzemieślnicze i również świetne w smaku, ciekawie zaserwowane. Zachęcam do odwiedzenia a później do spaceru po naszym pięknym wrocławkim rynku ;)

Dziękujemy, li_paulina

Dziękujemy za miłą opinię, zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 8 września 2019

To miejsce trafia w moje gusta w pełnym tego słowa znaczeniu. Stonowany wystrój, panujący półmrok. Obsługa miła i kompetentna. Przepyszna kuchnia, dania smaczne, perfekcyjnie przygotowane i podane. To był miło spędzony wieczór, do tego stopnia że zamykaliśmy razem z obsługą ;). Pozdrawiam serdecznie całą załogę.

Dziękujemy, zajcik97
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PodPapugamiWroclaw, Kierownik, Pod PapugamiOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy pięknie za tak cudowne słowa. Jest nam niezmiernie miło, że spędził Pan miło czas w naszej restauracji i cóż możemy powiedzieć - zapraszamy ponownie! ;)

Zrecenzowano 8 września 2019

Byłam z rodziną na kolacji i muszę stwierdzić, że jadłam tu najlepszą kaczkę. Ceny co prawda do najtańszych nie należą, ale rekompensuje to smak potraw.
Obsługa na plus, kelner znał każdą pozycję z menu, wiedział jak potrawy są przygotowywane. Na pewno jeszcze tu wrócę na powtórkę wieczoru !

Dziękujemy, Guninka

Dziękujemy pięknie! Takie opinie dodają nam skrzydeł. Serdecznie zapraszamy ponownie!

Pod Papugami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pod Papugami? Podziel się wrażeniami!