Wrocław

“Późna kolacja biznesowa, czyli jak miło spędzić wieczór ;)”
Pod Papugami — recenzja

Pod Papugami
Nr 36 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019

To miejsce trafia w moje gusta w pełnym tego słowa znaczeniu. Stonowany wystrój, panujący półmrok. Obsługa miła i kompetentna. Przepyszna kuchnia, dania smaczne, perfekcyjnie przygotowane i podane. To był miło spędzony wieczór, do tego stopnia że zamykaliśmy razem z obsługą ;). Pozdrawiam serdecznie całą załogę.

Dziękujemy, zajcik97
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PodPapugamiWroclaw, Kierownik, Pod PapugamiOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy pięknie za tak cudowne słowa. Jest nam niezmiernie miło, że spędził Pan miło czas w naszej restauracji i cóż możemy powiedzieć - zapraszamy ponownie! ;)

Zrecenzowano 8 września 2019

Byłam z rodziną na kolacji i muszę stwierdzić, że jadłam tu najlepszą kaczkę. Ceny co prawda do najtańszych nie należą, ale rekompensuje to smak potraw.
Obsługa na plus, kelner znał każdą pozycję z menu, wiedział jak potrawy są przygotowywane. Na pewno jeszcze tu wrócę na powtórkę wieczoru !

Dziękujemy, Guninka

Dziękujemy pięknie! Takie opinie dodają nam skrzydeł. Serdecznie zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hałas i niewydolna klimatyzacja w upalny wieczór skłoniły nas do zajęcia stolika na zewnątrz. I właściwie widok wrocławskiego Rynku był jedyną mocną stroną tej restauracji. Bo soba z owocami morza już nie. Makaron kompletnie rozgotowany, a szumna nazwa „owoce morza” oznaczała mizerotki krewetki i takież kawalątka kalmara. Nie, nie i jeszcze raz nie!

Dziękujemy, Magdalena P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: podpapugami9a, Kierownik, Pod PapugamiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry. Dziękujemy bardzo za wyrażoną opinię. Wszelkie uwagi naszych gości są dla nas bardzo ważne. Jednocześnie obiecujemy, że zwrócimy większą uwagę na sposób przygotowywania naszych dań oraz nagłośnienie w naszej restauracji. Mamy nadzieję że taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Lokalizacja perfekcyjna, wyborne potrawy w tym owoce morza, wino palce lizać, obsługa mimo pełnego lokalu dała radę. Polecamy z pełną odpowiedzialnością.

Dziękujemy, ge0rem

Dziękujemy za tak miłą opinię:) Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie można pominąć tego miejsca , widzę że wszystkie wspaniałe opinie już napisano ale nie byłbym sobą nie wspominając o wspaniałym smaku potraw , bardzo miłej obsłudze i zdecydowanie umiarkowanych cenach.Polecam białą pomidorową.

Dziękujemy, MiroslawK_13

Dziękujemy za tak cudowne słowa. Jest nam niezmiernie miło i zapraszamy ponownie:)

Pod Papugami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pod Papugami? Podziel się wrażeniami!