“duża kolacja i duże zadowolenie”
Sukiennice 7 — recenzja

Sukiennice 7
Nr 84 wśród 1 000 Restauracje (Wrocław)
Opis: To był impuls. Jeden moment. Chodziło o to, by stworzyć miejsce, jakiego jeszcze we Wrocławiu nie było. Udało się, a zajęło to dokładnie 39 dni. Tu każdy detal jest przemyślany i dopracowany. Naszą sceną jest otwarta kuchnia. Gotujemy na żywo aby umilić czas naszym Gościom oczekującym na swoje danie. Każdy ma okazję zobaczyć jak jego danie jest przygotowywane od podstaw, zasugerować zioła przyprawy, które lubi. Wieczorami ożywa nasza druga scena - z fortepianem. Zarówno doświadczeni jak i początkujący ale utalentowani muzycy dokładają wszelkich starań aby oczarować Was brzmieniem swoich instrumentów. Czekamy na Was codziennie od 12. Do zobaczenia!
Zrecenzowano 30 października 2018

Organizowaliśmy kolację dla ponad 100 osób, w tym część to obcokrajowcy. Oczywiście obawialiśmy się, że możemy być potraktowani jak grupa turystyczna odwiedzająca Wrocławski Rynek czyli "turystyczne" menu i podobna obsługa. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Jedzenie doskonałe a obsługa sprawna i dyskretna. Ceny raczej wysokie ale biorąc pod uwagę wrażenie jakie zrobiliśmy na naszych gościach, warto było ! Co ciekawe wszyscy uczestnicy kolacji byli podobnego zdania, co przy tak różnorodnych upodobaniach i gustach nie często nam się zdarzało. Gratulujemy !

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, marekmozdzynski

Zrecenzowano 8 lipca 2018

Lokal piękny i z potencjałem, którego dodatkowym atutem jest otwarta kuchnia. Dania z karty ciekawe. Tyle, jeśli chodzi o plusy.
Niestety, ceny równie wygórowane, jak wyobrażenie o poziomie tej restauracji. Zdecydowanie za drogo, jak na ilość jedzenia, którą się otrzymuje. Ładne nazwy nie są w stanie zatrzeć złego wrażenia po spojrzeniu na zawartość talerza.
Obsługa pozostawia wiele do życzenia, jeśli patrzeć na to z perspektywy gościa, który nie przyszedł do bistro, tylko do w miarę prestiżowej restauracji. Przykro patrzeć, jak niektórzy nie są w stanie wziąć na tacę więcej, niż dwóch rzeczy, a na stół podają zakręcone butelki.
Szkoda, że poziom lokalu spadł od końca zeszłego roku, bo wówczas byłam gotowa polecać to miejsce swoim znajomym.

2  Dziękujemy, zyciebarwioneslowem
Zrecenzowano 23 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

grejfrut w salatce zepsuty, ges twarda ale przystawka znakomita, golonka OK, obsluga w porzadku. za drogo jak na ten poziom

Dziękujemy, maryniatarasek
Zrecenzowano 20 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybrałem się z żoną na rocznicową kolację , wybrałem ten lokal ponieważ ma niesamowity klimat , jedzenie przepyszne , obsługa na najwyższym poziomie , pozdrawiamy kelnerkę w kręconych włosach ,to już kolejna wizyta napewno wrocimy

1  Dziękujemy, Kamil M
Zrecenzowano 10 czerwca 2018

Dania pięknie podane, smaczne, doskonały opis dań przez chyba szefa kuchni.
Obsługa porażka, jak można wypuścić kelnerkę do klientów, która nie zna podstawowych zasad zachowania a do profesjonalizmu daleko. Np. na każde zadanie pytanie począwszy od dania po godzinę zamknięcia kuchni, kelnerka odpowiada, że musi się zapytać bo nie wie i tak "biega" po sali; konwersację przeprowadza z klientem nachylając się nad jego głową jakby chciała do ucha coś wyszeptać; bez prośby o podanie rachunku zaskakująco przynosi go sama od siebie; nie dopytuje o formę płatności. Czystość toalety pozostawia wiele do życzenia (zdjęcie).

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, PatrycjaP2374

Sukiennice 7 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Sukiennice 7? Podziel się wrażeniami!