“Obiad ze znajomymi”
Kredens Restaurant — recenzja

Kredens Restaurant
Nr 422 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)

Dla każdego coś pysznego!!!
Bardzo dobra pizza z pieca, hamburger naprawdę dopracowany. Steki... zamówiliśmy trzy, każda polędwiczka była odpowiednio wysmażona i bardzo ciekawie podana.
Do tego browar Nepomucen i Ich lany Forest!!!

Pyszota.

Na deser beza lub brownie - koniecznie!

Dziękujemy, 107piotrs

Restauracja od wejścia robi bardzo dobre wrażenie, przestronnie i z pięknym ogrodem. Wybór w karcie w sam raz, każdy znajdzie coś dla siebie i naprawde ciężko się do czegokolwiek przyczepić. Świetne krewetki, pyszna pizza i wołowina. Do tego bardzo miła i sprawna obsługa. Ceny faktycznie nie należa do niskich, ale nie szokuja. Niestety..., restauracja nieprzyjazna rowerzystom. Trudno było oprzeć się wrażeniu, że preferowany jest określony typ gości. Mam nadzieję, że moje wrażenie jest mylne, bo chętnie wróciłbym tam kiedyś na obiad po niedzielnej wycieczce rowerowej.

Dziękujemy, 696pawels
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wciąż wracamy do tej restauracji za każdym razem z kimś innymi i w ten sposób reklamujemy to wspaniale miejsce. Pyszne jedzenie: żeberka, polędwica z dorsza, salatka z grilowana kaczka czy watrobka drobiowa - niebo w gębie! !! A desery? Mniam mniam! !! Obsługa miła uśmiechnięta. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Rafalowa
Zrecenzowano 4 marca 2019

Kawiarnia, niestety trzeba swoje odstać w kolejce 10-15 minut, ale muszę powiedzieć, że warto, beza czy brownie niebo w gę...
Restauracja, tutaj niestety czas prysł, panuje totalny chaos, talerzy nikt nie sprząta - trzeba się samemu upomnieć. Podczas drugiej wizyty w ogóle zgubiło się nasze zamówienie i czekaliśmy prawie 2h na jedzenie....(musieliśmy się dopytać kiedy dostaniemy zamówienie...). Jeśli chodzi o samo zamówienie - żeberka SUPER, sałatka z serem halumi niestety słabiutko. Ogólnie jedzenie naprawdę dobre, ale obsługa powinna trochę więcej się postarać.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, prmr00
Zrecenzowano 16 lutego 2019

Przywitala nas mila pani kelnerka i wskazala duzy stolik (dla 4 osob), podszedl do nas Pan (kelner, menadzer?) i dal nam do zrozumienia ze jest nas za malo na tak duzy stolik - wiec sami sie przesiedlismy do mniejszego (pozniej trzech panow tam usiadlo ale to juz nie bylo problemem :/)
Na dwie zupy czekalismy 30 min, potem kolejne 30 na drugie dania - a nie bylo wiele osob do obslugi. Porcje faktycznie spore. Salatka z kurczakiem - malo sosu, kurczak przypalony - godzine po wyjsciu mialam smak spalenizny w buzi. Pieczywo do salatek - jak sucharki dla chorego na biegunke.
Ceny wysokie jak na taka jakosc - za te pieniadze moglismy sie najesc gdzie indziej lacznie z deserem. Ciasto wzielismy na wynos bo nie chcielismy czekac kolejne pol godziny - ale za te pieniadze - trojkacik ciasta 19zl spodziewalam sie czegos lepszego, ciasto bardzo przecietne.
na pewno juz tam nie wrocimy

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Patrycja78

Kredens Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brzezina, Województwo dolnośląskie

Brzeg Dolny, Województwo dolnośląskie

Oborniki Śląskie, Województwo dolnośląskie
Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kredens Restaurant? Podziel się wrażeniami!