“Sushi na rynku”
Kobo Sushi — recenzja

Kobo Sushi
Nr 368 wśród 805 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 5 września 2016 z urządzeń przenośnych

Sushi bardzo smaczne, ale ceny mało przystępne. Obsługa słabo komunikatywna dla osób nie zaznajomionych z regułami sushi

Dziękujemy, Jarosław F

Zrecenzowano 10 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Lokal urządzony przytulnie, czysto. Pani Kelnerka bardzo miła i pomocna. Samo sushi smaczne i świeże, ładnie podane. Jedynym minusem są sosy, i szczypiorek. Służą jako dekoracja, ale mi przeszkadzały psuły smak sushi. Ogólnie warto zajrzeć i spróbować.

Dziękujemy, Aga K
Zrecenzowano 28 lipca 2016

To miejsce jest fenomenalne! Wyśmienite sushi, jak również owoce morza w innej postaci. Widać i czuć, że szef kuchni wie co robi. Wszystko zawsze świeże i ładnie podane. Obsługa znakomicie podchodzi do klientów. Chce się tutaj wracać!

Dziękujemy, Jakob420
Zrecenzowano 30 czerwca 2016

Przepysznie. Łosoś z sosem teriyaki podany z puree z zielonego groszku i warzywami z kawałeczkami grillowanego boczku. Każdy kęs to prawdziwa rozkosz. Jadłam tam posiłek w porze obiadowej i aż korci mnie, żeby udać się jeszcze na kolację, bo jutro czas opuścić Wrocław.
Ps. Jest to moja pierwsza recenzja, bo lubię dzielić się tym, co najlepsze, a nie byle jakie

Dziękujemy, agatadr
Zrecenzowano 17 czerwca 2016

Kolejny raz odwiedziłam tę restaurację i za każdym razem wychodzę zadowolona z menu. Średnio wydaję ok 130 zł ( zupy i zestaw ok 22 szt.) Są to normalne ceny w tego typu restauracjach. Lokal mieści się na samym Rynku Wrocławskim i można usiąść na zewnątrz w ciepły dzień szczególnie polecam. Mam jedno zastrzeżenie dot. szklanych drzwi w wc damskim... ekshibicjonistyczna idea... Miła obsługa i szybka realizacja zamówienia.

Dziękujemy, Joanna K

Kobo Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kobo Sushi? Podziel się wrażeniami!