“Najlepsze lody we Wroclawiu”
Lodziarnia Roma — recenzja

Lodziarnia Roma
Nr 73 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Opis: Mała lodziarnia niedaleko serca Wrocławia w uliczce zwanej Ludwika Rydygiera. Lodziarnia Roma działa od 1946, starając się nie zawieść żadnego podniebienia!
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam tu chodzić ba lody, robię to od lat i nigdy się nie zawiodłem. Najbardziej lubie truskawkowe i cytrynowe a moja córka i zona słony karmel

Dziękujemy, fan_jedzenia

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Byliśmy we Wrocławiu dwa dni i dwa razy na lodach. W sumie zjadłem 9 smaków/kulek. Codziennie coś nowego i naprawdę ciekawie, jogurtowe czy czarny sezam pycha. Kawa też dobra. Na pewno wrócę!

Dziękujemy, ge0rem
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lody tak dobre - kolejki po nie mówią same za siebie. Mój smak to : tęczowa wanilia kawałeczki owocowej galaretki w waniliowej gałce. Lody z tej lodziarni były uznane za jedne z dziesięciu najlepszych lodów w Europie:)))))

Dziękujemy, Halina D
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Pomimo sporych kolejek (zwłaszcza w upalne dni) warto wybrać się na lody własnie do tej lodziarni. Uważam, że smakują wyśmienicie. Każdy znajdzie tu smak i intensywność jaką zechce ale warto pytać co jest mniej i bardziej słodkie, aby dopasować smaki.

1  Dziękujemy, KarolinaMariaAnna
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lody przereklamowane, czekolada smakuję sztucznie, wanilia ma słabo wyrazisty smak. Lodziarnia przereklamowana.

Dziękujemy, 691olap

Lodziarnia Roma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Lodziarnia Roma? Podziel się wrażeniami!