“wspaniałe”
Lodziarnia Roma — recenzja

Lodziarnia Roma
Nr 62 wśród 1 101 Restauracje (Wrocław)
Opis: Mała lodziarnia niedaleko serca Wrocławia w uliczce zwanej Ludwika Rydygiera. Lodziarnia Roma działa od 1946, starając się nie zawieść żadnego podniebienia!
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019

wspaniałe lody, jedne z najlepszych jakie jadłam. Warto było iść kawałek z centrum specjalnie na lody. Szkoda, że nie mieszkam we Wrocławiu :(

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Zuzannaa2012

Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

To wlasnie sa prawdziwe lody, nie żadne o smaku Kinderek czy Snickersa. Bardzo ciekawe smaki, miedzy innymi słonecznik, sezam, whiskey. Tradycyjna receptura i niepowtarzalny smak!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 195d_ejb
Zrecenzowano 17 września 2018

To lodziarnia z charakterem, wspaniałą historią i okoliczni mieszkańcy jadają w niej lody codziennie (smaki zmieniają się właściwie codziennie). W weekendy ustawiają się kolejki. Jedynym mankamentem jest zbyt mała oferta lodów owocowych (rewelacyjne są lody o smaku mango, maliny, borówki) i to, że niektóre smaki bywają zbyt słodkie. Gorąco polecam bo to najlepsze lody we Wrocławiu!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, comidista2018
Zrecenzowano 4 września 2018

Nie wiem na czym to polega, ale dla mnie to najlepsza lodziarnia, choć z niejednego wafelka lody jadłam. Są takie aksamitne, nie zmrożone, do tego duży wybór smaków. Pyszna tęczowa wanilia (z galaretkami), jogurt z czarnym bzem, płatki róży, solony karmel - długo by wymieniać. I ta atmosfera trochę jak z czasu powstania lodziarni czy PRL-u: okienko z żetonami. Bardzo lubię!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Kasia006
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018

Odkąd pamiętam, a już parę wiosen chodzę po tym świecie (47) jedne z najwspanialszych lodów jakie kiedykolwiek jadłem. Wychowałem się niedaleko tej lodziarni i wyjście z rodzicami w niedzielę na lody było ogromnym wydarzeniem. A dziś przywożę tu swojego syna.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Andrzej R

Lodziarnia Roma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Lodziarnia Roma? Podziel się wrażeniami!