“Najlepsze lody!!!”
Lodziarnia Roma — recenzja

Lodziarnia Roma
Nr 60 wśród 1 096 Restauracje (Wrocław)
Opis: Mała lodziarnia niedaleko serca Wrocławia w uliczce zwanej Ludwika Rydygiera. Lodziarnia Roma działa od 1946, starając się nie zawieść żadnego podniebienia!
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

To wlasnie sa prawdziwe lody, nie żadne o smaku Kinderek czy Snickersa. Bardzo ciekawe smaki, miedzy innymi słonecznik, sezam, whiskey. Tradycyjna receptura i niepowtarzalny smak!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 195d_ejb

Zrecenzowano 17 września 2018

To lodziarnia z charakterem, wspaniałą historią i okoliczni mieszkańcy jadają w niej lody codziennie (smaki zmieniają się właściwie codziennie). W weekendy ustawiają się kolejki. Jedynym mankamentem jest zbyt mała oferta lodów owocowych (rewelacyjne są lody o smaku mango, maliny, borówki) i to, że niektóre smaki bywają zbyt słodkie. Gorąco polecam bo to najlepsze lody we Wrocławiu!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, comidista2018
Zrecenzowano 4 września 2018

Nie wiem na czym to polega, ale dla mnie to najlepsza lodziarnia, choć z niejednego wafelka lody jadłam. Są takie aksamitne, nie zmrożone, do tego duży wybór smaków. Pyszna tęczowa wanilia (z galaretkami), jogurt z czarnym bzem, płatki róży, solony karmel - długo by wymieniać. I ta atmosfera trochę jak z czasu powstania lodziarni czy PRL-u: okienko z żetonami. Bardzo lubię!

Dziękujemy, Kasia006
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018

Odkąd pamiętam, a już parę wiosen chodzę po tym świecie (47) jedne z najwspanialszych lodów jakie kiedykolwiek jadłem. Wychowałem się niedaleko tej lodziarni i wyjście z rodzicami w niedzielę na lody było ogromnym wydarzeniem. A dziś przywożę tu swojego syna.

Dziękujemy, Andrzej R
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018

Byłem i zjadłem 6 gałek lodów. Ponieważ jak wiadomo, lody to bomba kaloryczna, wybrałem się potem na swój trening. Ze zdziwieniem stwierdziłem, że brak było objawów zakwaszenia organizmu przez cukier, wydolność mięśni bardzo dobra. Wynika z tego, że skład lodów jest bardzo dobrze dobrany w zakresie proporcji tłuszczu, białka i cukru. LODY ROMA DLA SPORTOWCÓW, może w niektórych dziedzinach będzie lepiej! POLECAM. Oferta smakowa - trudno dyskutować, niektóre smaki zbyt mało wyraziste, np. czekoladowy, ale o tych sprawach trudno dyskutować. Mnie smakowały tiramisu.

Dziękujemy, Piotr R

Lodziarnia Roma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Lodziarnia Roma? Podziel się wrażeniami!