“Dużo dobrego :)”
Lodziarnia Roma — recenzja

Lodziarnia Roma
Nr 60 wśród 1 096 Restauracje (Wrocław)
Opis: Mała lodziarnia niedaleko serca Wrocławia w uliczce zwanej Ludwika Rydygiera. Lodziarnia Roma działa od 1946, starając się nie zawieść żadnego podniebienia!
Zrecenzowano 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne, ciężkie, tłuste, słodkie lody. Mieliśmy kilka smaków wszystkie wyraziste. Gałki duże. Spora kolejka ale szybko idzie, bo obsługa bardzo sprawna. My wrócimy :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, DJKowalska

Zrecenzowano 9 lipca 2018

Lody bardzo dobre, choć zdarzało mi się we Wrocławiu jeść lepsze. Ceny zwyczajowe za tego typu lody. Jednak klimat i historia miejsca dodają ten jeden punkcik.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Mateusz P
Zrecenzowano 1 września 2017

Wspaniałe lody. Duży wybór różnorodnych smaków, zarówno tradycyjnych (np. waniliowe czy śmietankowe), jak i tych bardziej zwariowanych (burak, czarny sezam). Wszystkie są przepyszne, zachwycą każdego wielbiciela prawdziwych lodów. Porcje duże. Odwiedzałam już lodziarnię wielokrotnie i zawsze jestem zadowolona. Bardzo polecam!
Ulubione smaki: whiskey, chałwa, pomarańcza z marakują, grejpfrut, mięta z czekoladą.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Agata S
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

W tej legendarnej lodziarni spróbujecie lodów w klasycznych, a także dość wyszukanych smakach. Mimo iż wybór nie jest duży, prawie zawsze znajduję coś dla siebie.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 181kasiat
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017

Bardzo dobre lody, których smak przypomina mi dawne, mocno śmietanowe smaki. Oferują smaki lodów zarówno tradycyjne, jak i mocno awangardowe, np. karotka, sernik wiedeński. Klimat lodziarni również retro, w dobrym znaczeniu. Cena gałki na poziomie podobnym do wszystkich, porcje dość duże.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Dominika T

Lodziarnia Roma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Lodziarnia Roma? Podziel się wrażeniami!