“Śniadania bezglutenowe w centrum Wrocławia ”
Mleczarnia — recenzja

Mleczarnia
Nr 50 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Interesujące miejsce do odwiedzenia w centrum Wrocławia, ciekawa oferta śniadaniowa (szczególnie sezonowa), duży plus za pieczywo bezglutenowe. Miła obsługa. Polecam

Dziękujemy, karolinakB62MQ

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

jest to miejsce szczególne, z klimatem, który rzadko się zdarza.
Kolejki do baru (samoobsługa), a długo się czeka, kawa słaba, z dobrą obsługą też również bywa....ale ale:
atmosfera przyjazna ludziom pozytywnym, nietuzinkowym, z otwartym umysłem.
ogródek jedyny taki w mieście. ciasta boskie, drożdżówki rewelacja, dania VEGE!

jeśli jesteś marudą lepiej przejdź się na Rynek do jednej z licznych, takich samych sieciówek.

Dziękujemy, Kinga K
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Super miejsce by posiedzieć, porozmawiać, cieszyć się dobrym towarzystwem.
Różne smaczki wewnatrz Mleczrni, piekny teren na zewnątrz obok synagogi pod Białym Bocianem rekompensują brak ideału jedzeniowego.

Zatem jeśli szukasz świetnego, naprawdę klimatycznego miejsca by posiedzieś przychodź. Nie narzekaj na jedzenie.

Dziękujemy, edit8505
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Do szakszuki był dodany chyba cały słoik kurkumy, nie dało się tego zjeść. Zamówiłyśmy z koleżanką dwa dania, ja swoje dostałam po 20min,a ona swoje po 35min i to też tylko dlatego, że zapytała po jakimś czasie, czy jej zamówienie zostało w ogóle przekazane na kuchnię. Stosunek jakości do ceny ma się nijak. Jedyne co przemawia na korzyść tego miejsca to lokalizacja i ogródek na zewnątrz.

Dziękujemy, Ewa B
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówione śniadanie dostałam po 35 minutach. Na domiar tego szakszuka była kompletnym niewypałem. Białko surowe, bez soli a dominujący smak to kumin, który zabił wszystkie inne. Sałatka bez wyrazu i bez sosu. Pajda ciemnego chleba grubości 3 cm. Szkoda, że właściciele nie kontrolują i nie przywiązują wagi do przygotowywanych potraw.
Mleczarnia to przecież od lat kultowe miejsce we Wrocławiu więc tak czy siak każdy tu dotrze z czystej ciekawości. Polecam że względu na wystrój.

Dziękujemy, avonka

Mleczarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Mleczarnia? Podziel się wrażeniami!