“Najlepsze sushi we Wrocławiu ”
Sakana — recenzja

Sakana
Nr 135 wśród 925 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Opcje wyżywienia: Bufet, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Opcje wyżywienia: Bufet, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Przepyszne sushi, wyszliśmy przejedzeni, fantazja smak niepowtarzalny. Obsługa świetna, nie musieliśmy nic wybierać, oni wiedzieli co chcemy zjeść

1  Dziękujemy, Renata M

Zrecenzowano 12 marca 2017

W Sakanie byłam jeden raz. Wyszłam bardzo zadowolona. Sushi przepyszne, miła obsługa, deser fantastyczny. Uwielbiam suszarnie, w których można obserwować proces przygotowywania dania. ;)

1  Dziękujemy, M S
Zrecenzowano 16 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre sushi, świetnie przyrządzane . Obsługa miła . Jedna z lepszych restauracji Sushi we Wrocławiu

1  Dziękujemy, Ania Ł
Zrecenzowano 24 grudnia 2016

Zmiana na gorsze jest widoczna na każdym kroku. Pierwszą zmianę dostrzeżemy w menu - rezygnacja z lunchów i drastyczna zwyżka cen jest widoczna na pierwszy rzut oka. Następnie zauważymy, iż za zmianą "cennika" nie idzie wspanialsze menu i nienaganna obsługa. Niestety jakość potraw i obsługi pikuje w dół, sushi nie jest już tak smaczne jak kilka miesięcy temu, do tego obsługa kelnerska pozostawia wiele do życzenia. Ze smutkiem rezygnuję z usług tej restauracji, po wielu latach wizyt nawet 3 razy w tygodniu, przechodzę do konkurencji.

Dziękujemy, Kaharia
Zrecenzowano 24 października 2016

Odwiedziłem 3 raz bo wole KATOWICE zmiany personelu we Wrocławiu Nonstop Katowice stała rewelacyjna obasada
Jedzenie we Wrocławiu dobre Tylko Manager słaby i myśli ,że jest właścicielem Porażka

3  Dziękujemy, wild36

Sakana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Sakana? Podziel się wrażeniami!

;