“Polecam”
Sakana — recenzja

Sakana
Nr 147 wśród 948 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Opcje wyżywienia: Bufet, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Opcje wyżywienia: Bufet, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Zrecenzowano 12 marca 2017

W Sakanie byłam jeden raz. Wyszłam bardzo zadowolona. Sushi przepyszne, miła obsługa, deser fantastyczny. Uwielbiam suszarnie, w których można obserwować proces przygotowywania dania. ;)

1  Dziękujemy, M S

Zrecenzowano 16 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre sushi, świetnie przyrządzane . Obsługa miła . Jedna z lepszych restauracji Sushi we Wrocławiu

1  Dziękujemy, Ania Ł
Zrecenzowano 24 grudnia 2016

Zmiana na gorsze jest widoczna na każdym kroku. Pierwszą zmianę dostrzeżemy w menu - rezygnacja z lunchów i drastyczna zwyżka cen jest widoczna na pierwszy rzut oka. Następnie zauważymy, iż za zmianą "cennika" nie idzie wspanialsze menu i nienaganna obsługa. Niestety jakość potraw i obsługi pikuje w dół, sushi nie jest już tak smaczne jak kilka miesięcy temu, do tego obsługa kelnerska pozostawia wiele do życzenia. Ze smutkiem rezygnuję z usług tej restauracji, po wielu latach wizyt nawet 3 razy w tygodniu, przechodzę do konkurencji.

Dziękujemy, Kaharia
Zrecenzowano 24 października 2016

Odwiedziłem 3 raz bo wole KATOWICE zmiany personelu we Wrocławiu Nonstop Katowice stała rewelacyjna obasada
Jedzenie we Wrocławiu dobre Tylko Manager słaby i myśli ,że jest właścicielem Porażka

3  Dziękujemy, wild36
Zrecenzowano 11 października 2016 z urządzeń przenośnych

Miejsce świetne, bardzo ładny wystrój, klimatyczna muzyka. Do obsługi nie mam żadnych zarzutów. Miłe dziewczyny, sushi masterzy super. Zaczepiają-rozmawiają-polecają. Dla niezdecydowanych jak najbardziej na plus. Zupa miso - bardzo mi smakowała. A same sushi do pełna naładowane dodatkami, a nie ryżem. Mniam!

1  Dziękujemy, Andżelika Ł

Sakana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Sakana? Podziel się wrażeniami!