Wrocław

“Pyszna włoska pizza ”
Tutti Santi - Wroclaw — recenzja

Tutti Santi - Wroclaw
Nr 52 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska, Pizza

W restauracji tutti Santi byłam kilka razy zawsze wychodzę z niej zadowolona. Restauracja we Wrocławiu istnieje kilka lat i cały czas utrzymuje wysoki poziom.
Pyszne pizzę, orginalne włoskie produkty.
Przepyszne desery. Ostatnio trzeba niestety czekać na wolny stolik więc zalecam wcześniej rezerwacje.

Dziękujemy, Maps382721

Zrecenzowano 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza poprawna, ale są we Wrocławiu miejsca gdzie można zjeść lepszą włoską pizzę za mniejsze pieniądze. Ceny wygórowane jak na pizzerie z dala od centrum. Na dodatek przekonaliśmy się, że dla właściciela liczy się każdy grosz - zamawiając lemoniadę bez lodu dostałam pół porcji... sytuacja niespotykana w innych szanujących się restauracjach.

Dziękujemy, Filemon_the_Cat
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Wszystko pyszne pizza rukola przebiła wszystko niewiem naprawdę jak wy to robicie szkoda tylko że nie dowozicie
Polecam

Dziękujemy, Janusz D
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Genialna pizza, smakowe oliwy, cienkie ciasto.
Możemy wybierać składniki a pizza przygotowywana jest na naszych oczach.
Świetnie i smacznie spędzony czas. Dziękujemy!

1  Dziękujemy, Brobercik
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza pierwsza klasa, oryginalnym pomysłem są oliwy smakowe zamiast sosów do pizzy. Fajne jest , że można na żywo obserwować proces robienia pizzy. Praktycznie w każdej pizzy można wymieniać składniki i była możliwość stworzenia pizzy zarówno na spodzie śmietanowym, jak i wegetariańskiej. Ceny średnie, ale jakość doskonała. Polecamy!

Dziękujemy, katarzynakI8944YY

Tutti Santi - Wroclaw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Tutti Santi - Wroclaw? Podziel się wrażeniami!