“Beznadziejna obsługa”
The Root — recenzja

The Root
Nr 191 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 4 września 2019

Obsługa była fatalna, jedynym plusem były w miarę dobre posiłki, sposób mówienia Pani z obsługi w czapce nie nadawał się do komunikowania z klientami. Opakowanie na wynos do tortilli to zwyczajny skrawek papiero-podobny, który kosztuje jedną złotówke, przy kasie widnieje napis opisujący fakt iż istnieje możliwość dostarczenia opakowania we własnym zakresie, jednak w chwili próby okazania materiału do pakowania posiłku zostałem poinformowany iż owy materiał służący do pakowania posiłków nie jest jednak zgodny ze standardami estetyki podawania posiłków w owym lokalu.

2  Dziękujemy, ProVeganGourmet

Zrecenzowano 14 kwietnia 2018

Spodziewałam się czegoś lepszego, mam wrażenie że sushi zostało za bardzo spolszczone. Czas oczekiwania również był dość długi

Termin wizyty: styczeń 2018
1  Dziękujemy, asyoulikeit2406
Zrecenzowano 27 marca 2018

Odwiedzam Wrocław cyklicznie raz w miesiącu, zawsze w piątek jestem w The Root. Zawsze trzyma mega poziom vegan-sushi-healthy-roll. Obsługa fantastyczna, wyrozumiała, pamięta moje upodobania i słucha. Wszystko przygotowywane na miejscu na widoku i szczerze - jak nie ma avocado, to jest alternatywa :-)
The Root zamyka się jak zjemy wszystko, nie ma 'sztukowania' po godzinach.
Czasami stoi się w kolejce, ale dla mnie to również atrakcja :-)

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, barbecka
Zrecenzowano 25 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Moja pierwsza wizyta w miejscu typowo bezmiesnym. Sam pomysł interesujący i dobrze wykonany. Ich jedzenie jest całkiem smaczne, ale chyba pozostanę przy tradycyjnym.

Termin wizyty: styczeń 2018
1  Dziękujemy, micdal3
Zrecenzowano 17 listopada 2017

Zamówiłam wrapa Teriyaki - bardzo dobry! Fajne menu, chętnie odwiedzę jeszcze raz przy okazji wizyty we Wrocławiu.
Szkoda jedynie że w środku nie ma trochę więcej miejsca żeby też zjeść na miejscu.

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, 870agatal

The Root — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w The Root? Podziel się wrażeniami!