“Super pizza”
Pizzeria Bube Hallera — recenzja

Pizzeria Bube Hallera
Zamów online
Nr 297 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska

Szybka obsługa na miejscu super pizza.
Czekaliśmy 15 minut na dwie pizzę. Dobre ceny, gorąco polecam.

Dziękujemy, 686stachup

Zrecenzowano 3 stycznia 2019

Pizza smaczna, przy prawie pełnej knajpie podana szybko. Obsługa średnia, bez pozytywnej energii i odrobinę nieogarnięta (może Pani kelnerka po prostu była pierwsze dni w pracy bo tak to wyglądało). Ogólnie w porządku.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, klaudias846
Zrecenzowano 23 czerwca 2018

Pizza zamówiona przez stronę www Bube, intuicyjnie i szybko. I na tym koniec pozytywów. Zamówienie złożone o 13:29. Po godzinie bez zmiany statusu, dzwonię. Znudzona Pani, odpowiadająca na co drugie pytanie "nie wiem", po sprawdzeniu, poinformowała mnie, że pizza wyjedzie za 20 minut. Czyli telefon przypomniał im, że w ogóle mają takie zamówienie do zrealizowania. Pizza dojechała o 15:48 - ZIMNA. Omijajcie szerokim łukiem

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Wojtek_30
Zrecenzowano 15 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Dużo czekania. Kpina z klienta.
Cytuje Właściciela „Widoczny pizza obok nie ma ruchu jak u nas. Ps po Zamowenia informujemy o czas oczekiwania, chyba to normalny
Pss sie rezygnuje po 5 minut a nie po 1:30 godzina kiedy pizza juz jest gotowa....”

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Wiesia M
Zrecenzowano 9 kwietnia 2018

Dobra pizza ale ciasto mogłoby być troszkę bardziej przypieczone, ogólnie jednak 4/5 bez wątpliwości.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Paweł S

Pizzeria Bube Hallera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Bube Hallera? Podziel się wrażeniami!