Nie tylko dla fanów kolejek :)

Nie spodziewałem się, że to miejsce będzie takie ciekawe. Mnogość modeli kolejek w pięknie i... Przeczytaj więcej

artemindor
Czernin
Dla fanów kolejek

Świetne miejsce dla dorosłych fanów kolejek i dla dzieci. Dużo makiet z wieloma szczegółami i... Przeczytaj więcej

Linda S

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna zabawa również dla dorosłych. Odwzorowanie rzeczywistości za pomocą zabawek. Warto zwrócić uwagę również na postaci i ich historie.

Dziękujemy, dominikaa629
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Była to ostatnia atrakcja, którą zobaczyliśmy podczas naszego pobytu we Wrocławiu. Świat miniatur zajmuje dwa poziomy: parter i piętro.
Z pieczołowitą dokładnością odzworowano kilka ciekawych miejsc Dolnego Śląska m.in. Dworzec Świebodzki, Karpacz, Obserwatorium na Śnieżce oraz kilka scenerii takich jak: tartak, wieś, dworek, plac budowy, parowozownia, fabryki, schronisko górskie, plaże i wiele innych. Całość dopełniają mosty, tunele, akweny, roznego rodzaju pociągi, budynki, figurki ludzi i zwierząt przedstawiajace różne sytuacje. Całość dopełnia efekt dnia i nocy. Dodatkową atrakcją jest test na spostrzegawczość polegajacy na znalezieniu kilkunastu figurek ludzi i zwierząt. Za znalezienie wszystkich otrzymujemy naklejkę Kolejkowo.
Ogólnie polecam odwiedzenie tego miejsca, nie tylko z dziećmi, bowiem przez chwilę sam zapomniałem że jestem we Wrocławiu:-)

Dziękujemy, LukaszE1979
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Przy kasie mnóstwo chińskich zabaweczek na wysokości oczu dziecka, nie jest to zachęcające dla rodzica. Makiety stłoczone w małym, klaustrofobicznym pomieszczeniu. Akurat trafiliśmy na liczną wycieczkę i było jeszcze gorzej, nawet gdy wycieczka już przeszła i tak było ciasno. Moim zdaniem makiet lepiej by się prezentowały w większym pomieszczeniu, bo to jest przesada.
Po zwiedzaniu makiet, dzieci są zachęcane "za darmo" do zabawy na placu zabaw Stacyjkowa. "Za darmo" bo nagle okazuje się, że trzeba kupić skarpetki ;D znów mnóstwo chińszczyzny przy kasie. Chociaż tutaj wnętrze przstronne i słoneczne i ładna ekspozycja pojedynczej makiety oraz fajne zabawki. Obsługa nie miła, mało pomocna. Na pewno, drugi raz nie pójdę, jak dla mnie zbyt odpustowo.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, kasiamini
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Rewelacyjne miejsce dla osób w wieku w każdym wieku. Będąc we Wrocławiu koniecznie trzeba zobaczyć i gwarantuję, że wizyta nie skończy się na kilku minutach. Trzeba zarezerwować sobie około 1,5 h minimum. Makiety stworzone przez zapaleńców modelarzy. Wszędzie widać całe serce włożone w projekt. Pozdrawiam całe KOLEJKOWO i na pewno jeszcze Was odwiedzę.

Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Bajeczne miejsce, w którym spędziliśmy sporo czasu. Twórcy włożyli dużo pracy, aby odwzorować najdrobniejsze detale. Świetnym pomysłem są też książeczki, w których są zadania wyszukania konkretnych ludzi, zwierząt czy przedmiotów. W ten sposób dzieci były bardziej skupione. Najtrudniej było odnaleźć miniaturowy banktnot 20 zł, ale się udało. Szkoda, że nie ma biletów rodzinnych. W środku jest też mały kącik z klockami dla najmłodszych. W cenie biletu w drugiej części budynku jest kawiarenka i większa sala zbaw dla dzieci (żeby skorzystać, trzeba zachować paragon). Kawiarenka bardzo mała, a żeby wejść na salę zabaw trzeba mieć skarpetki (można je też kupić na miejscu). My nie mieliśmy więc nie skorzystaliśmy z okazji, a na kawę i lody poszliśmy do cukierni, która znajduje się po drugiej stronie ulicy.

Dziękujemy, arturoxp2018