“Wspomnienie Włoch ”
Vivere Italiano — recenzja

Vivere Italiano
Nr 14 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska, Winiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe

Dla fanów włoskiego jadła to doskonały wybór.
Produkty świeże i doskonałej jakości.
Super obsługa. Polecam.

Dziękujemy, 983mariuszw

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na rodzinny obiad. Wszystkie wybrane dania były pyszne - zamówiliśmy pizze i makarony. Jedzenie było przygotowane szybko i smakowało wybornie. Szczególnie polecamy makaron z małżami i fasolą - bardzo oryginalne połączenie w idealnie doprawionym sosie. Polecamy!

Dziękujemy, barbarahW7610HA
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę na uboczu rynku ale na pewno warto. Po urlopie na sycylii przypomniało się wszystko kuchnia włoska na najwyższym poziomie. Zupa rybna rewelacja ale już nic więcej nie było możliwości wcisnąć

Dziękujemy, 991grzegorzg
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo mile dziewczyny kelnerki, przyjemna i przytulna atmosfera i genialne jedzenie!!!
Gorąco polecam pasty!

Dziękujemy, Zozylia
Zrecenzowano 3 września 2019

Wizyta tutaj to była czysta przyjemność zaczynając od fantastycznej, szczerej obsługi (Pani kelnerka Ewa starsza), przez przepyszne jedzenie oraz domowe wino, kończąc na zaskakującym poczęstunku i rozmowie z właścicielem. Polecam jak najbardziej i nawet garaże na przeciwko nie są wstanie zepsuć uroku na temat tego miejsca.

Dziękujemy, KacperI24

Vivere Italiano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Vivere Italiano? Podziel się wrażeniami!