Wrocław

“Polecam !!!”
Vivere Italiano — recenzja

Vivere Italiano
Nr 14 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska, Winiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę na uboczu rynku ale na pewno warto. Po urlopie na sycylii przypomniało się wszystko kuchnia włoska na najwyższym poziomie. Zupa rybna rewelacja ale już nic więcej nie było możliwości wcisnąć

Dziękujemy, 991grzegorzg

Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo mile dziewczyny kelnerki, przyjemna i przytulna atmosfera i genialne jedzenie!!!
Gorąco polecam pasty!

Dziękujemy, Zozylia
Zrecenzowano 3 września 2019

Wizyta tutaj to była czysta przyjemność zaczynając od fantastycznej, szczerej obsługi (Pani kelnerka Ewa starsza), przez przepyszne jedzenie oraz domowe wino, kończąc na zaskakującym poczęstunku i rozmowie z właścicielem. Polecam jak najbardziej i nawet garaże na przeciwko nie są wstanie zepsuć uroku na temat tego miejsca.

Dziękujemy, KacperI24
Zrecenzowano 1 września 2019

Włoskie smaki są domeną mojej rodziny. Każdy z nas z dystansem podchodzi do wszelkich restauracji "italiano", by nie okazało się, że tylko nazwa wyczerpuje włoski klimat i smak. Carpaccio z miecznika, które zaproponowała Pani Marlena obiecując niewiarygodne doznania, rozpływało się w swojej delikatności, a świeża rukola podkreślała kontrast smaków. Pizza wegetariańska na przepysznym cienkim cieście, obfitowała mnóstwem świeżych warzyw i zniewalała aromatem. Penne z sosem arrabbiata zadowolił wymagającego małżonka, który podkreślił, że tak dobrze doprawionego, pikantnego jak należy sosu, dawno nie jadł. Tagiatelle bolognese zniknęło zanim zdążyłam powiedzieć "daj spróbować", zaś resztki pomidorowe wokół ust i na koszulce świadczyły, że to danie tygodnia dla mojej córci.
Obsługa fantastycznie sprawna, uprzejma, kompetentna i dobrze zorientowana. Propozycje alkoholowe od Pani Marleny idealnie dopasowane do dania, pogody i atmosfery.
Polecam!

2  Dziękujemy, Sheridan_annaw
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu z mężem na obiedzie w dzień moich urodzin, z polecenia koleżanki. Moje obawy (we Wrocławiu jest ok. 150 restauracji z włoską kuchnią, większość z nich serwuje jednak polską wersję włoskich potraw ), jedzenie było doskonałe, składniki dobrej jakości i świeże, piękne talerze, wino smaczne. Jedliśmy przystawkę (owoce morza), makaron i ossobuco, dodatkowo dwa różne desery. Smakowało nam wszystko, na tyle, że połowę dania głównego (ogromne!) zabraliśmy na wynos. Obsluga zorientowana i pomocna. Ceny, moim zdaniem adekwatne do jakości ( wysokiej jakości wołowina czy owoce morza w Polsce po prostu nie mogą być tanie)

Dziękujemy, Joanna S

Vivere Italiano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Vivere Italiano? Podziel się wrażeniami!