“Warto było”
Vivere Italiano — recenzja

Vivere Italiano
Nr 13 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska, Winiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Zrecenzowano 3 września 2019

Wizyta tutaj to była czysta przyjemność zaczynając od fantastycznej, szczerej obsługi (Pani kelnerka Ewa starsza), przez przepyszne jedzenie oraz domowe wino, kończąc na zaskakującym poczęstunku i rozmowie z właścicielem. Polecam jak najbardziej i nawet garaże na przeciwko nie są wstanie zepsuć uroku na temat tego miejsca.

Dziękujemy, KacperI24

Zrecenzowano 1 września 2019

Włoskie smaki są domeną mojej rodziny. Każdy z nas z dystansem podchodzi do wszelkich restauracji "italiano", by nie okazało się, że tylko nazwa wyczerpuje włoski klimat i smak. Carpaccio z miecznika, które zaproponowała Pani Marlena obiecując niewiarygodne doznania, rozpływało się w swojej delikatności, a świeża rukola podkreślała kontrast smaków. Pizza wegetariańska na przepysznym cienkim cieście, obfitowała mnóstwem świeżych warzyw i zniewalała aromatem. Penne z sosem arrabbiata zadowolił wymagającego małżonka, który podkreślił, że tak dobrze doprawionego, pikantnego jak należy sosu, dawno nie jadł. Tagiatelle bolognese zniknęło zanim zdążyłam powiedzieć "daj spróbować", zaś resztki pomidorowe wokół ust i na koszulce świadczyły, że to danie tygodnia dla mojej córci.
Obsługa fantastycznie sprawna, uprzejma, kompetentna i dobrze zorientowana. Propozycje alkoholowe od Pani Marleny idealnie dopasowane do dania, pogody i atmosfery.
Polecam!

2  Dziękujemy, Sheridan_annaw
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu z mężem na obiedzie w dzień moich urodzin, z polecenia koleżanki. Moje obawy (we Wrocławiu jest ok. 150 restauracji z włoską kuchnią, większość z nich serwuje jednak polską wersję włoskich potraw ), jedzenie było doskonałe, składniki dobrej jakości i świeże, piękne talerze, wino smaczne. Jedliśmy przystawkę (owoce morza), makaron i ossobuco, dodatkowo dwa różne desery. Smakowało nam wszystko, na tyle, że połowę dania głównego (ogromne!) zabraliśmy na wynos. Obsluga zorientowana i pomocna. Ceny, moim zdaniem adekwatne do jakości ( wysokiej jakości wołowina czy owoce morza w Polsce po prostu nie mogą być tanie)

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Podczas kilkudniowego pobutu we Wroclawiu, wraz z grupą znajomych nie mogliśmy zjeść nić dobrego, aż w końcu trafiliśmy na Vivere Italiano. Z pozoru zwykła pizza, a dostarczyła nam rozkoszy kulinarnej :) PRZEPYCHOTA!!
No i warto wspomnieć, że doświadczyliśmy przemilej obsługi, Pani Ewa2- mistrzostwo! oby więcej takich ludzi! Szanowne szefostwo, macie na pokładzie pracownika godnego polecenia. DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy, Ola1987czerwiec
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Więc zapowiadało się dobrze, Pani z obsługi starała się doradzić i opowiedzieć o daniach, przystawki były bardzo dobre, jednak danie główne czyli kałamarnice i krewetki tygrysie z musztardą sarepską to niepowtarzalne danie, niestety nie do zjedzenia. Komentarz obsługi - kucharzowi skończyły się sosy to podaje z musztardą. Krewetki nieoczyszczone z przewodu pokarmowego! Mimo uwagi, że potrawa jest nie do zjedzenia to do rachunku wliczona. Niestety nie polecamy!

1  Dziękujemy, ge0rem

Vivere Italiano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Vivere Italiano? Podziel się wrażeniami!