“Słaba obsługa”
Moaburger Wrocław — recenzja

Moaburger Wrocław
Nr 10 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Kuchnie: Amerykańska, Fast Food, Nowozelandzka

Żenujący poziom obsługi, polecam pilnować swojego jedzenia. Zamówiłem burgera i duże frytki, chwile po rozpoczęciu jedzenia, udałem się do kasy w celu dokupienia sosu do frytek, zostawiając przy stoliku jedzenie i resztę swoich rzeczy. W przeciągu minuty mojej nieobecności, moje jedzenie zostało wyrzucone i z łaską oddano mi połowę ceny, którą zapłaciłem. Nie polecam

Dziękujemy, piniol111

Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Witam.
Burgery na najwyższym poziomie. Pyszne, duże, smaczne.
Polecam gorąco wizytę w tym miejscu, szczególnie po odnowieniu wnętrza.
Jedyne nad czym mogłaby popracować restauracja to nad serwisem.

Dziękujemy, KingofCR
Zrecenzowano 22 maja 2019

Lokal bardzo ładnie urządzony w klimacie. Obsługa sympatyczna. Burgery ogromne ! i przepyszne. Wiele razy już tam byłam i mam zamiar dalej wracać. Frytki też bardzo polecam jako dodatek, również smaczne. Jedynym słowem polecam , warto.

Dziękujemy, naffiki
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Burger świetny, duży, ciekawe połączenia smakowe. Obsługa średnia. Na pewno tam wrócę. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, Daria_Mro
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery są bardzo duże i smaczne, zdecydowanie na dużego głoda, frytki Ok aczkolwiek nie byliśmy w stanie zjeść po burgerze i porcji frytek na pół. Bardzo dobra lokalizacja, ceny przystępne, obsługa miła

Dziękujemy, martat838

Moaburger Wrocław — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Moaburger Wrocław? Podziel się wrażeniami!