“Miejsce takie oooo”
Guinness Pub — recenzja

Guinness Pub
Nr 592 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)

Fajna lokalizacja, fajny klimat, pani obsługująca również nie ma niczego do zarzucenia, jednak coś jest takiego w tym miejscu co nie powala. Byliśmy koło godziny 16 i z tojtki bardzo nie fajnie czuć pomimo, że nie siedzielismy blisko tego pomieszczenia.

Dziękujemy, Maciejanka

Wybraliśmy się z mężem do tego pubu, aby skosztować piwa. Choć wybór był spory (z różnymi sokami/nalewkami itp.) to nie ma możliwości zamówienia małego piwa. Ja zamówiłam piwo z sokiem, natomiast mąż tradycyjne - pani kelnerka podała nam piwa na stolik nie informując, które piwo jest które. Muzyka w lokalu gra tak głośno, że człowiek nie jest w stanie rozmawiać nie przekrzykując się wzajemnie, oprócz tego nie jest zbyt miła dla ucha... W lokalu można spotkać niezbyt miłe towarzystwo np. bezdomnych towarzyszy, którzy przystają do stolików przy których siedzą ludzie i zaczepiają - obsługa nie reaguje...

Dziękujemy, Milate
Zrecenzowano 22 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo negatywna opinia. Otwarte niby do 2:00, a zostaliśmy wyproszeni przez niemiła Panią jak tylko weszliśmy o 1:00.
Nie polecam, omijać, dno den.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, rejoysky
Zrecenzowano 12 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny Pub z klimatem,dobry guiness,niezły wybór alkoholi,świetna lokalizacja i wyśmienity klimat.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 996pawelb
Zrecenzowano 24 maja 2018

Masz ochotę na małego guinnessa w wersji 0,33 l? W karcie taką ofertę znajdziesz. Ale możesz usłyszeć, że to niemożliwe, ponieważ menedżer pubu ma taki kaprys. Ewentualnie miła kelnerka przyniesie Ci dodatkową szklankę i możesz rozlewać. Również po stoliku. A jak trafisz na grupę klientów z Wysp, którzy po kilku kuflach piwa wzmacnianych whiskey będą się zachowywać jak rezydenci zoo, no to cóż, masz pecha, bo nikt im z obsługi nie zwróci uwagi.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, 882agab

Guinness Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Guinness Pub? Podziel się wrażeniami!