“Bez smaku ”
Bravo Pizzeria — recenzja

Bravo Pizzeria
Nr 757 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska, Pizza

Dania bez smaku. Jedyny plus ciasto świeże. Nie wiem jak makarony ale na pizze nie wrócę napewno. Ehh

Dziękujemy, barmanmaciek

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Nie polecam! Dramat. Jedzenie bez smaku. Zamówiliśmy 3 pizze. Sosy okropne. Pani Kelnerka podając na stół pizzę wylała wino, przeprosiła, ale nie raczyła przynieść kolejny kieliszek. Musiałam iść się upomnieć i dostałam, ale już rozcieńczone z wodą. Kiedyś to była moja ulubiona pizzeria, chodziłam tu z Mężem na randki. Teraz....nigdy więcej. Odradzam, szkoda czasu i pieniędzy. A szkoda.

Dziękujemy, dorkaolk
Zrecenzowano 20 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Pizzeria Bravo od wejścia zachęca przyjemnym aromatem pizzy. Jak się jednak okazuje, zaraz po wyjściu konieczne jest mycie głowy i pranie wszystkich ubrań włącznie z kutkami, gdyż przesiąkają niemiłosiernie. Wystrój przeciętny, jak na osiedlowy lokal można nawet powiedzić, że całkiem klimatyczny. Zamówienia składa się przy barze, ale później już są przynoszone do stolika. Pizza zjadliwa, ale ciężko nazwać ją smaczną. Być może jest tak ze względu na bardzo niskie ceny. Obsługa okej. Raczej nie jest to miejscr godne polecenia.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, pani_karolina
Zrecenzowano 10 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bez efektu "łał", ale pizza na prawdę dobra. Wnętrze bardzo ładne, można pokusić się o opinię - klimatyczne. Obsługa niestety troszkę ponura i mały minusik za to, ze trzeba samemu podejść po menu i złożyć zamówienie.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, 609aleksandraw
Zrecenzowano 25 lipca 2017

Po podwyżce cen, już nie będę korzystać z usług tego lokalu. Pizza jest dobra, ale nie rewelacyjna. Za podobne pieniądze można mieć znacznie lepszą u konkurencji. Obsługa beznadziejna. Pani przy kasie, to chyba stoi za karę...

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, smolkers

Bravo Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bravo Pizzeria? Podziel się wrażeniami!