“Pyszne weselne menu!”
Art Hotel Restauracja — recenzja

Art Hotel Restauracja
Nr 42 wśród 948 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Gotowanie to sposób na dzielenie się z innymi tym, co najlepsze. Nasi kucharze zabiorą Was w kulinarną podróż, która uwiedzie Wasze zmysły. Art Restauracja i Kawiarnia to przede wszystkim autorska kuchnia, lokalne menu i idealne miejsce do spotkań. Zapraszamy na obfite śniadanie, lekki lunch czy elegancką kolację - z klientami, z rodziną i przyjaciółmi.
Zrecenzowano 8 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miałam okazję uczestniczyć w przyjęciu weselnym organizowanym w ArtHotelu i zarówno jedzenie, wystrój, obsługa kelnerska bardzo przypadły mi do gustu.
Wszystkie serwowane posiłki były bardzo smaczne a obsługa kelnerska byla na najwyższym poziomie. Szczerze polecam!

Dziękujemy, monikarumak

Zrecenzowano 26 lutego 2018

Organizowaliśmy w Art Hotelu małe przyjęcie weselne. Cała impreza bardzo się udała - od wystroju (polecam szczególnie Salę Ogrodową), po posiłki i obsługę. Mieliśmy możliwość zaaranżowania wielu detali samodzielnie, ale również doradzono nam (trafnie!) w kilku tematach. Restauracja posiada bardzo ciekawą ofertę ślubną, jest profesjonalnie, z klimatem i na czasie. Hitem był tort naked z żywymi kwiatami (Art Hotel ma swoich cukierników na miejscu, którzy potrafią robić cuda :)) Ogólnie miejsce sprawdziło się idealnie, na niewielkie przyjęcie z ciekawym menu i w unikatowym klimacie - nie ma lepszego we Wrocławiu. Jedyny minus - brak dużego, darmowego parkingu.

Dziękujemy, Barbara R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AgnieszkaRadzikowska, Dyrektor generalny, Art Hotel RestauracjaOdpowiedź udzielona 1 marca 2018

Pani Barbaro,
bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii na portalu Tripadvisor. Cieszymy się, że mieliśmy okazję przyczynić się do sukcesu Waszego wyjątkowego dnia. Miło nam, że nasza klimatyczna i wyjątkowa sala Ogrodowa przypadła Państwu do gustu. Polecamy również inne oferty naszej restauracji, serdecznie zapraszamy!
Z pozdrowieniami
Agnieszka Radzikowska

Zrecenzowano 1 lutego 2018

W Hotelu Art mieliśmy okazję organizować swoje wesele. Wybraliśmy Salę Kominkową na piętrze, której wystrój był bardzo elegancki, ale nieprzesadny, a do tego była oddzielona od restauracji i przechodniej części hotelu - bardziej intymna. Pani Agnieszka Jaśkiewicz, organizująca nasze przyjęcie, była niezwykle pomocna, gotowa spełnić każdą naszą prośbę, służyła poradą, a kontakt z nią to sama przyjemność. W swoim pakiecie mieliśmy wszystko zagwarantowane, także degustację, która przebiegła smacznie i przyjemnie. Jeszcze podczas dekoracji sali obsługa pomagała rozwiązać wszystkie problemy, nie widziała przeszkód w przearanżowaniu układu, zorganizowaniu dodatkowych elementów, itd. Podczas wesela czuliśmy się wspaniale - jedzenie było pyszne, świeże, obsługa pięknie rozpoczęła podawanie do stołu i rozlewanie alkoholi, na bieżąco uzupełniała brakujące napoje, z uśmiechem odpowiadając na zapytania i prośby nasze oraz gości. Pan Kierownik Sali pomagał we wszystkim, cała reszta obsługi tak samo. Tort był wyśmienity, ciasta na słodkim bufecie rozeszły się błyskawicznie. Do wczesnych godzin porannych wszyscy pracownicy hotelu byli dla nas i naszych gości uprzejmi i cierpliwi, włącznie z Panią Barmanką, która przez całą noc serwowała nam rewelacyjne drinki autorskiego przepisu. Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze swojego wyboru - zorganizowanie wesela w Art Hotelu było strzałem w dziesiątkę, także w kontekście relatywnie niewielkich kosztów w stosunku do jakości imprezy, ale również jeśli chodzi o całą organizację, pomoc, życzliwość i gastronomię, pyszną gastronomię. Z ręką na sercu polecamy wszystkim planującym wesele i ślub - szczególnie poza sezonem ;)

Dziękujemy, Szymon S
Zrecenzowano 30 grudnia 2017

Jako wymagajacy smakosz stwierdzam,że Art hotel restauracja to maximum smaku i kunszt podania.Na 100 % kucharzem jest specjalista.Zresztą wystrój mówi,że jest to miejsce magiczne i stylowe.polecam każdemu,kto lubi wydac pieniadze na smaczne i przyjemne jedzenie.Jest to moim zdaniem super miejsce na prawdziwa delektację.Na peno w styczniu tu bedę z rodzinka.

Dziękujemy, relaxegipt
Zrecenzowano 22 grudnia 2017

Mieliśmy przyjemność mieszkać w Hotelu, a więc trzeba było skorzystać z okazji i sprawdzić też kuchnię... Jedzenie bardzo dobre, obsługa zna się znakomicie na swojej pracy. Kierownik Restauracji to prawdziwy Szef, który na prawdę widzi wszystko i reaguje.

Bardzo pozytywnie byliśmy zaskoczeni, tak posiłkiem, jak jego podaniem.

Na prawdę polecam. Nawet jeśli nie będziecie mieszkać w Hotelu "Art" to warto wejść do restauracji na znakomity posiłek.

Dziękujemy, Marek7767
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna W, Kierownik sprzedaży, Art Hotel RestauracjaOdpowiedź udzielona 27 grudnia 2017

Witam serdecznie,

Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii i zapraszamy ponownie:)

Pozdrawiam
Anna Wałęsa
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Art Hotel Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Art Hotel Restauracja? Podziel się wrażeniami!