“Duuuuuże porcje.”

Akropolis, Restauracja Tawerna Grecka
Nr 114 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Kuchnia grecka we Wrocławiu, a staranniej dopracowana niż na Krecie Wszystkie dania były gorące, w dużej ilości i estetycznie podane. Pani Kelnerka bardzo sprawna, zorganizowana i zorientowana w menu. Świeże warzywa są nie do przecenienia. Przepyszne, aromatyczne, doprawione.
Córka miała nieco słabiej wygrilowanego łososia (nie lubi takiego), więc bez problemu zostało całe danie wymienione na nową porcję, wraz ze świeżymi ciepłymi ziemniaczkami.
Wyszliśmy objedzeni po same uszy.
Polecam!

Dziękujemy, Sheridan_annaw

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jedzenie ok, choć dla mnie za mało wyraziste ( trochę słabo przyprawione), a warzywa z grilla w ogóle bez przypraw. Desery wspaniałe. Bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, Rodzinkawawa
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, duże porcje. Po swojej sałatce djadałam jeszcze gyros z mężowskiego pólmiska, dla niego było już za dużo. Świetna kelnerka, odpowiadała na każde pytanie, trafnie doradziła. Warto było dać napiwek. Jedyny minus - malutkie i ciasno ustawione stoliki. Na pewno wrócę przy kolejnyym pobycie we Wrocławiu.

1  Dziękujemy, AAgniechAA
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Chcieliśmy spróbować czegoś nowego, dlatego skusiliśmy się na tę restaurację. Zaskoczyła nas bardzo pozytywnie :)
Jedzenie przepyszne, fajny wystrój oraz świetna obsługa !!!
Na pewno tu wrócimy :)!

Dziękujemy, Nati2301
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Tak jak w tytule. Polubiłem restaurację za dobrą obsługę i smaczne jedzenie. Dobry wybór win. W restauracji byłem 2 razy najpierw na kolacji biznesowej, a potem podczas pobytu we Wrocławiu z rodziną. Za każdym razem wychodziłem zadowolony.

Dziękujemy, Jakub T

Akropolis, Restauracja Tawerna Grecka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Akropolis, Restauracja Tawerna Grecka? Podziel się wrażeniami!