“kolacja w gronie rodziny”
Sphinx Restaurant — recenzja

Sphinx Restaurant
Zamów online
Nr 863 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)

Gdy jestesmy w Polsce to zawsze odwiedzamy Sphinx obojetnie w jakim miescie tym razem to byl Wroclaw.Jedzenie bez zmian,dobre ale nic nowego w meni,szkoda obsluga dobra i tylko dobra znam lepsze restauracje ale tam zawsze wroce mam sentymen i lubie meni

Dziękujemy, Alicja66

Zrecenzowano 20 lipca 2019

Chciałyśmy się ochłodzić ze znajomą w upał, więc zamówiłyśmy mrożone herbaty- zieloną i drugą o smaku hibiskusa. Obie bardzo dobre, mocno schłodzone. Jednak dla mnie mogłyby być mniej słodkie.

Dziękujemy, piyy656
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zaczne od tego ze Sphinx to moja ulubiona restauracja od lat, nie mieszkajac w Polsce zawsze kiedy jestem na urlopie odwiedzamy ta restauracje i bylam w niej wiele razy, tym razem zabralam siostre z chlopakiem gdyz nigdy w niej nie byli. To co pamietam a to co zjadlam teraz to jakby inna restauracja. To bylo paskudne barowe danie, mieso pokrojone w wielkie kawalki, a zawsze bylo pokrojone w idealne male paseczki, tym razem bylo niedogotowane, mieszana sharma ktora maz zamowil wygladala jakby ktos z patelni resztki zgarnal, duze porcje sa male, frytki zawsze byly przyprawione a zestaw surowek to po pol piastki porcje. Nistety jedzenie niczym nie przypomina tego co zawsze jadlam. Nie polecam bo za 39zl mozecie zjesc duzo lepiej

1  Dziękujemy, 774paulinan
Zrecenzowano 8 czerwca 2019

Zamówiłem stek + ryż + sałatka i niestety po 40 minutach oczekiwania (była 21 sroda) i lokal wypełniony w 20% dostałem prawie zimne danie. Koszt ca 82 pln jest w normie ale letni stek i ryż to już totalna porażka.

Dziękujemy, slawek1350
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Średnio, naprawdę średnio. Jedzenie nie powala, mogloby być lepsze. Typowa masówka. W toaletach nie jest za czysto. Za to obsługa miła.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, damian21x

Sphinx Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Sphinx Restaurant? Podziel się wrażeniami!